مایکروسافت در حال آزمایش واترمارک دسکتاپ ویندوز 11 است

مایکروسافت در حال آزمایش واترمارک دسکتاپ ویندوز 11 است

مایکروسافت در حال آزمایش واترمارک دسکتاپ ویندوز 11 است

مایکروسافت در حال حاضر در حال آزمایش دو روش جدید است تا به کاربران ویندوز 11 هشدار دهد که سیستم عامل را روی سخت افزار پشتیبانی نشده نصب کرده اند.

در آخرین بیلدهای آزمایشی ویندوز 11، یک واترمارک جدید در والپیپر دسکتاپ به همراه هشداری مشابه در صفحه فرود اپلیکیشن تنظیمات ظاهر شده است.

 

اگر نسخه آزمایشی روی سخت‌افزار پشتیبانی‌نشده اجرا می‌شود، واترمارک دسکتاپ به سادگی بیان می‌کند «نیازهای سیستم برآورده نشده‌اند» و در کنار شماره ساختی که فقط در نسخه‌های ارزیابی یا پیش‌انتشار ویندوز نشان داده می‌شود، ظاهر می‌شود. این شبیه به واترمارک نیمه شفافی است که اگر سیستم عامل را فعال نکرده باشید، در ویندوز ظاهر می شود، اما کمتر برجسته است. کاربر توییتر آلباکور برای اولین بار هشدار تنظیمات را در اوایل ماه جاری مشاهده کرد.

 

با این حال، مشخص نیست که آیا مایکروسافت قصد دارد این هشدار تصویر زمینه دسکتاپ را به طور گسترده فعال کند. این سازنده نرم افزار اخیراً فاش کرده است که افزوده های جدیدی را به ویندوز 11 آزمایش خواهد کرد که ممکن است برش نهایی را نداشته باشند. با این حال، این هشدارهای جدید نشانه‌ای هستند که نشان می‌دهد مایکروسافت می‌خواهد نحوه نمایش ویندوز 11 در سخت‌افزار پشتیبانی‌نشده را تغییر دهد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه