بروزرسانی جدید و جذاب تلگرام

بروزرسانی جدید و جذاب تلگرام

بروزرسانی جدید و جذاب تلگرام

تلگرام در حال دریافت به روز رسانی است که شامل چندین ویژگی جدید است.

 

این ویژگی ها شامل یک دانلود منیجر برای کنترل دانلودها، یک منوی پیوست جدید برای به اشتراک گذاری اسناد و تنظیم مجدد آلبوم های رسانه قبل از ارسال، و ابزارهای پخش جدید برای تبدیل کانال تلگرام به ایستگاه تلویزیونی است. علاوه بر این، روش جدیدی برای به اشتراک گذاشتن پیوندهای t.me به شماره تلفن خود برای باز کردن چت ها وجود دارد. آخرین به روز رسانی همچنین شامل یک جریان ورود مجدد طراحی شده در macOS و Android و صفحات جدید t.me است.

 

تلگرام از طریق یک پست وبلاگی که شامل جزئیات نحوه استفاده از ویژگی های جدید است، ورود به روز رسانی را اعلام کرد. همانطور که گفته شد، به روز رسانی یک دانلود منیجر جدید اضافه کرده است. زمانی که کاربر در حال دانلود فایل در تلگرام است، آیکون دانلود جدید در نوار جستجو ظاهر می شود. این به کاربران اجازه می‌دهد تا همه دانلودها یا موارد جداگانه را متوقف یا از سر بگیرند و اولویت دانلود را تنظیم کنند. علاوه بر این، یک منوی پیوست جدید برای پیش نمایش، حذف، و تنظیم مجدد آلبوم رسانه قبل از ارسال آن وجود دارد.

 

به منظور آسان‌تر کردن جستجو، تب Files فایل‌های ارسالی اخیر را نیز نمایش می‌دهد. هدرهای شفافی که در حالت شب کار می کنند اکنون با آخرین به روز رسانی به دستگاه های اندرویدی نیز می رسند. تغییر دیگر جریان ورود به سیستم در اندروید و macOS با انیمیشن های جدید است.

 

به همین ترتیب، کاربران تلگرام اکنون می توانند شماره تلفن خود را به عنوان پیوند از طریق نام کاربری t.me خود به اشتراک بگذارند تا بسته به تنظیمات حریم خصوصی، چت را فوراً باز کنند. با استفاده از این آپدیت می توانید بدون به اشتراک گذاشتن شماره تلفن خود با شخصی در تلگرام با او چت کنید. با پیوندهای جدید t.me، هرکسی که اکانت تلگرام نداشته باشد می‌تواند نمایه‌ها، پست‌ها یا کل کانال‌های عمومی را در مرورگر خود پیش‌نمایش کند.

 

در جدیدترین آپدیت، این اپلیکیشن قابلیت جدیدی را برای پشتیبانی از پخش زنده تلگرام به همراه دارد. با استفاده از این، کاربران اکنون می توانند از ابزارهای استریم مانند OBS Studio و XSplit Broadcaster پخش کنند تا کانال تلگرام را به یک ایستگاه تلویزیونی تبدیل کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه