مانیتور قابل حمل جدید ایسوس با ظاهری خاص

مانیتور قابل حمل جدید ایسوس با ظاهری خاص

مانیتور قابل حمل جدید ایسوس با ظاهری خاص

نمایشگر 14 اینچی ProArt PA147CDV اواخر امسال عرضه خواهد شد.

 

Asus ProArt Display PA147CDV یک صفحه نمایش لمسی 14 اینچی است که به عنوان یک نمایشگر ثانویه برای افراد خلاق طراحی شده است. با فرم کوچک و نسبت تصویر 32:9 فوق عریض، به نظر می رسد که ایسوس صفحه نمایش ثانویه یکی از لپ تاپ های Duo خود را جدا کرده و آن را به یک مانیتور خارجی تبدیل کرده است.

 

PA147CDV سپتامبر گذشته از لحاظ فنی معرفی شد، اما ایسوس در حال حاضر آن را در نمایشگاه NAB 2022 در لاس وگاس به نمایش می گذارد و اعلام می کند که قصد دارد این مانیتور را در سه ماهه دوم سال 2022 در آمریکای شمالی با قیمتی که هنوز اعلام نشده است، عرضه کند.

 

ایسوس با پشتیبانی از پروتکل Pen Protocol 2.0 مایکروسافت و یک صفحه داخلی که برای تقلید از عملکرد سرفیس دایل مایکروسافت طراحی شده است، PA147CDV را به عنوان یک وسیله جانبی برای خلاقانی که به دنبال کمی صفحه نمایش بیشتر هستند بدون سرمایه گذاری در یک ثانیه بزرگ معرفی می کند. مانیتور یا تبلت صفحه لمسی امیدواریم قیمت آن کمتر از نمایشگرهای رقیب با اندازه صفحه نمایش بزرگتر باشد.

مانیتور قابل حمل جدید ایسوس با ظاهری خاص2

PA147CDV دارای صفحه نمایش لمسی 14 اینچی 1920 در 550 IPS است و به یک پورت HDMI و دو درگاه USB-C مجهز است. پایه آن به آن اجازه می دهد تا به صورت افقی یا عمودی جهت گیری شود.

 

ایسوس علاوه بر PA147CDV، یک جفت مانیتور اضافی را نیز به نمایش می‌گذارد که اواخر امسال عرضه می‌شود. مانیتور ProArt Display OLED PA32DC 31.5 اینچی 3840 x 2160 که در سپتامبر گذشته معرفی شد، برای عرضه در سه ماهه سوم در آمریکای شمالی برنامه ریزی شده است. ProArt Display PA348CGV، یک مانیتور فوق عریض 1440p با نرخ تازه سازی 120 هرتز که در CES 2022 اعلام شد، به آن ملحق خواهد شد. اگر و زمانی که ایسوس درباره قیمت با ما تماس بگیرد، این قطعه را به روز خواهیم کرد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه