سامسونگ گلکسی A31 به ‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی A31 به ‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی A31 به ‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی A31 به‌روزرسانی One UI 4.1 مبتنی بر اندروید 12 خود را در روسیه دریافت می‌کند.

 

این گوشی هوشمند که در مارس 2020 راه اندازی شد، ابتدا با رابط کاربری One UI مبتنی بر اندروید 10 عرضه شد. این به روز رسانی در حال حاضر در روسیه منتشر می شود و انتظار می رود در چند روز آینده به کشورهای بیشتری برسد. به‌روزرسانی جدید یک رابط کاربری بازطراحی‌شده با ویژگی پالت رنگ، برنامه‌های استوک بهتر و موارد دیگر اضافه می‌کند. دستگاه سامسونگ در آوریل سال گذشته به‌روزرسانی One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت کرد و در حال حاضر برای دریافت به‌روزرسانی‌های امنیتی هر دو سال فهرست شده است.

 

بر اساس گزارش SamMobile، سامسونگ گلکسی A31 دریافت آپدیت اندروید 12 خود را به همراه رابط کاربری One UI 4.1 شرکت کره جنوبی در روسیه آغاز کرده است. این گزارش همچنین اضافه کرد که انتظار می‌رود این به‌روزرسانی جدید در چند روز آینده به دست کاربران کشورهای بیشتری برسد.

 

به روز رسانی One UI 4.1 مبتنی بر اندروید 12 سامسونگ گلکسی A31 چندین ویژگی جدید را برای گوشی هوشمند میان رده به ارمغان می آورد.

 

این به روز رسانی وصله امنیتی آوریل 2022 را به گوشی هوشمند می آورد که بیش از 80 آسیب پذیری حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می کند. همچنین نسخه سیستم عامل A315FXXU1DVD8 را به دستگاه سامسونگ می آورد. همراه با وصله امنیتی، این به روز رسانی با طراحی رابط کاربری تجدید شده با ویژگی پالت رنگ و برنامه های کاربردی بهبودیافته عرضه می شود.

 

همراه با به روز رسانی های آرایشی و امنیتی در رابط کاربری، این به روز رسانی حریم خصوصی و عملکرد بهتری را نیز بهبود می بخشد.

 

سامسونگ گلکسی A31 باید به‌طور خودکار به اندروید 12 به‌روزرسانی شود، اما اگر اینطور نبود، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب، آن را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

 

این گوشی هوشمند در آوریل 2021 به‌روزرسانی One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت کرد که از کره جنوبی شروع شد و بعداً به بازار بین‌المللی گسترش یافت. سامسونگ گلکسی A31 در حال حاضر در وب سایت سامسونگ تحت لیست گوشی هایی قرار دارد که قرار است هر دو سال یک بار به روز رسانی های امنیتی دریافت کنند.

 

اخیراً، گزارش شده است که سامسونگ به‌عنوان بخشی از یک برنامه گسترده‌تر برای ارائه به‌روزرسانی‌ها برای گوشی‌های هوشمند، اخیراً شروع به عرضه به‌روزرسانی One UI 4.1 مبتنی بر اندروید برای سامسونگ گلکسی A51 در عربستان سعودی و آفریقای جنوبی کرده است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه