گوشی های تاشو سامسونگ به روزرسانی One UI 4.1 دریافت می کنند

گوشی های تاشو سامسونگ به روزرسانی One UI 4.1 دریافت می کنند

گوشی های تاشو سامسونگ به روزرسانی One UI 4.1 دریافت می کنند

سامسونگ، غول فناوری کره جنوبی، به‌روزرسانی One UI 4.1 را برای دستگاه‌های پرچمدار قدیمی‌تر خود عرضه کرده است.

طبق GSM Arena، گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 برای اولین بار در صف دریافت به‌روزرسانی جدید هستند که ویژگی‌های جدید ویرایش عکس و همچنین صفحه‌کلید سامسونگ بازسازی‌شده با پشتیبانی از Grammarly داخلی را به همراه دارد.

هر دو واحد اداری Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 دریافت به‌روزرسانی را آغاز کرده‌اند که با حجم کمتر از 950 مگابایت عرضه می‌شود و جدیدترین وصله امنیتی ماه مارس را به همراه دارد.

طبق گفته این رسانه، این به‌روزرسانی به ترتیب زیر به دستگاه‌های قدیمی‌تر نیز می‌رسد: سری گلکسی اس 21 (از جمله مدل FE)، پس از آن سری گلکسی اس 20 (از جمله مدل‌های FE)، گلکسی زد فولد 2، گلکسی فولد 5G و گلکسی تا کردن. گلکسی زد فلیپ 5G و گلکسی زد فلیپ در ردیف بعدی قرار دارند و پس از آن سری گلکسی نوت 20، گلکسی نوت 10 پلاس و سری گلکسی اس 10 قرار دارند. گوشی های هوشمند سری گلکسی A و Galaxy Tab S7 FE نیز به زودی به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

در مورد ویژگی‌های جدید، اشتراک‌گذاری Google Duo Live به کاربران این امکان را می‌دهد تا هنگام مکالمه، صفحه نمایش خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و عکس‌ها را در برنامه اصلی گالری سامسونگ مشاهده کنند. مرورگر سامسونگ و Notes نیز در ویژگی جدید پشتیبانی می‌شوند.

برنامه Expert RAW در حال حاضر محدود به سری گلکسی اس 21 اولترا و گلکسی اس 22 خواهد بود، در حالی که از گلکسی زد فولد 3 در آوریل 2022 و گلکسی اس 20 اولترا، گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی زد فولد 2 در اواخر امسال پشتیبانی می شود.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه