سری گلکسی اس 22 سامسونگ از پشتیبانی تخصصی برنامه RAW برخوردار می شود

سری گلکسی اس 22 سامسونگ از پشتیبانی تخصصی برنامه RAW برخوردار می شود

سری گلکسی اس 22 سامسونگ از پشتیبانی تخصصی برنامه RAW برخوردار می شود

به گفته این شرکت، گوشی های هوشمند سری گلکسی اس 22 سامسونگ از روز جمعه، 25 فوریه، از اپلیکیشن Expert RAW این شرکت پشتیبانی می کنند.

غول فناوری کره جنوبی قبلاً پشتیبانی بتا را برای برنامه Expert RAW برای Galaxy S21 Ultra در نوامبر 2021 معرفی کرده بود. Expert RAW کنترل‌های کامل دوربین، ضبط چند فریم و یکپارچه‌سازی Adobe Lightroom را ارائه می‌دهد. به عنوان بخشی از اولین نسخه پایدار این برنامه، کاربران Galaxy S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra به آخرین نسخه برنامه دسترسی خواهند داشت. این شرکت همچنین در اواخر سال جاری از اپلیکیشن Expert RAW برای تعداد کمی از دستگاه‌ها پشتیبانی خواهد کرد.

 

در اوایل این ماه، سامسونگ در یک پست انجمن انجمن (به زبان کره ای) اعلام کرده بود که از برنامه Expert RAW خود برای گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra در 25 فوریه پشتیبانی خواهد کرد. این گوشی ها اولین گوشی هایی هستند که بر اساس برنامه زمانبندی انتشار شرکت، به نسخه پایدار برنامه دسترسی پیدا می کنند.

 

سامسونگ قبلاً یک حالت Pro را در برنامه دوربین خود در برخی از مدل‌ها برای دوربین‌های اصلی و فوق عریض ارائه داده بود، اما حالت Expert RAW عملکرد گسترده‌تری را در تلفن‌های هوشمند سازگار به ارمغان می‌آورد و امکان ثبت تصاویر RAW را از دوربین تله فوتو فراهم می‌کند.

کاربران همچنین می توانند از کنترل های دستی کامل دوربین استفاده کنند. برنامه Expert RAW همچنین به کاربران اجازه می دهد تصاویر را در فایل های JPEG و Linear DNG 16 بیتی RAW ذخیره کنند. سپس این فایل ها را می توان برای ویرایش و صادرات به Adobe Lightroom وارد کرد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه