سری گلکسی اس 22 سامسونگ دارای ویژگی RAM Plus است

سری گلکسی اس 22 سامسونگ دارای ویژگی RAM Plus است

سری گلکسی اس 22 سامسونگ دارای ویژگی RAM Plus است

One UI 4.1 سامسونگ جدیدترین نسخه پوسته اندروید این شرکت مبتنی بر اندروید 12 است که هم در گوشی های سری گلکسی اس 22 سامسونگ و هم بر روی تبلت های سری گلکسی تب اس 8 که در رویداد Galaxy Unpacked در روز چهارشنبه عرضه شدند، موجود است.

 این شرکت ویژگی RAM Plus خود را در آخرین نسخه One UI به روز کرده است تا توسط کاربر تلفن هوشمند قابل تنظیم باشد. سامسونگ هنوز لیست کاملی از پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را که بخشی از به‌روزرسانی One UI 4.1 است، فاش نکرده است.

به عنوان بخشی از آخرین به‌روزرسانی One UI 4.1، کاربران Samsung Galaxy S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra می‌توانند میزان فضای ذخیره‌سازی را برای RAM مجازی انتخاب کنند. قابلیت پیکربندی ویژگی RAM Plus توسط SamMobile در جدیدترین گوشی های هوشمند سری Galaxy S22 مشاهده شد.

کاربران می توانند در تنظیمات به بخش جدید RAM Plus رفته و از بین 2، 4 گیگابایت (پیش فرض)، 6 گیگابایت و 8 گیگابایت، برای بهبود عملکرد به عنوان رم مجازی استفاده کنند.

سامسونگ در سال گذشته به عنوان بخشی از به روز رسانی نرم افزار، ویژگی RAM Plus را به برخی از گوشی های هوشمند معرفی کرد. ویژگی این دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا حافظه موجود خود را تا 4 گیگابایت افزایش دهند.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه