در طراحی گلکسی اس ۲۲ از پلاستیک تورهای ماهیگیری بازیافتی استفاده شده است

()

در طراحی گلکسی اس ۲۲ از پلاستیک تورهای ماهیگیری بازیافتی استفاده شده است

در طراحی گلکسی اس 22 از پلاستیک تورهای ماهیگیری بازیافتی استفاده شده است

مشخص شد که سامسونگ “مواد جدیدی” را برای استفاده در محصول ایجاد کرده است – ماده ای که از پلاستیک در تورهای ماهیگیری دور ریخته شده ساخته شده است.

سامسونگ می‌گوید به‌زودی از پلاستیک‌های در اقیانوس استفاده می‌کند و اولین نمونه آن دستگاه‌های Galaxy هستند که در رویداد Unpacked چهارشنبه ۹ فوریه معرفی شدند. هنوز مشخص نیست که این ماده تا چه حد استفاده خواهد شد یا در کدام بخش از محصولات استفاده خواهد شد. سامسونگ در مورد اینکه چگونه در ساختار هیچ یک از دستگاه‌ها قرار می‌گیرد به صراحت صحبت نمی‌کند.

سامسونگ با استناد به گزارشی از سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد که می گوید سالانه ۶۴۰۰۰۰ تن تورهای ماهیگیری در اقیانوس ها دور ریخته می شود، می گوید این “تورهای ارواح” تهدیدی برای حیات دریایی و صخره های مرجانی هستند.

این شرکت در یک پست وبلاگی می نویسد:

“این تورهای ماهیگیری دور ریخته شده تعادل ظریف محیط ما را با سرعت هشدار دهنده ای بر هم می زند.” “جمع آوری و تغییر کاربری این شبکه ها اولین گام های حیاتی برای تمیز نگه داشتن اقیانوس ها و همچنین حفظ سیاره و آینده جمعی ما است.”

این اولین قدم کوچک است، اما بدون شک سامسونگ قصد دارد روز چهارشنبه هنگام معرفی دستگاه‌های جدید گلکسی بیشتر آن را برجسته کند. این رویداد از ساعت ۱۰ صبح به وقت شرقی آغاز می شود.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *