سگا بازی های کلاسیک سونیک را از فروشگاه های دیجیتال حذف می کند

سگا بازی های کلاسیک سونیک را از فروشگاه های دیجیتال حذف می کند

سگا بازی های کلاسیک سونیک را از فروشگاه های دیجیتال حذف می کند

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در چندین سایت (از طریق The Gamer) سگا قصد دارد نسخه‌های دیجیتالی Sonic the Hedgehog 1، 2، Sonic 3 & Knuckles و Sonic CD را از تاریخ 20 می حذف کند.

 

این اطلاعیه در جزئیات بسیار سبک است. (شما می توانید آن را سریعتر از یک Speedrunner که می تواند Green Hill Zone 1 انجام دهد بخوانید)، اما اشاره می کند که بازی های در حال اجرا در مجموعه آینده Sonic Origins به نمایش در خواهند آمد.

 

در حال حاضر، به نظر می رسد این مشکل بیشتر برای بازیکنان رایانه شخصی است. بازی‌ها به‌صورت جداگانه در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس نیستند و فقط ۲ و سی‌دی برای خرید جداگانه در ایکس‌باکس در دسترس هستند. با این حال، همه بازی ها در Steam در دسترس هستند.

 

Origins قرار است تا 23 ژوئن منتشر شود، به این معنی که یک وقفه یک ماهه وجود دارد که در آن شما نمی توانید به راحتی مثلاً Sonic CD را خریداری کنید. حتی با نادیده گرفتن این شکاف، باز هم آزاردهنده است که سگا توانایی خرید قانونی بازی‌ها را به صورت جداگانه و همراه با بازی‌های دیگری که ممکن است نخواهید نداشته باشد، از بین می‌برد.

 

این به ویژه به لطف قیمت گذاری صادق است. Sonic Origins 40 دلار خواهد بود، در حالی که بازی هایی که از لیست حذف می شوند هر کدام 5 دلار در Steam قیمت دارند. مطمئناً، بازی‌های Origins بازسازی خواهند شد و دارای ویژگی‌های دیگری مانند انیمیشن‌های جدید بازی، ویژگی موزه و موارد دیگر خواهند بود، اما اگر برایتان مهم نیست یا فقط یک یا دو تا از آن بازی‌ها را می‌خواهید، ممکن است ناگهان مجبور شوید مبلغ خیلی بیشتری را بپردازید.

 

من می گویم “ممکن است” زیرا بیانیه مطبوعاتی در جزئیات بسیار کوتاه است، که چند چیز را مبهم می گذارد. Sonic Origins با اولین مجموعه بازی های عرضه شده سگا فاصله زیادی دارد. درباره مجموعه سگا جنسیس کلاسیک (معروف به سگا مگا درایو و جنسیس کلاسیک در استیم) چطور؟ در سوییچ و سایر کنسول‌ها، Sonic 1 و 2 وجود دارد و نسخه PC حتی شامل Sonic 3 & Knuckles است. آیا این مجموعه‌ها پس از 20 می، چند بازی را برای افرادی که آنها را خریداری می‌کنند سبک‌تر می‌کنند؟

 

The Verge سعی کرد از طریق سایت مطبوعاتی شرکت به سگا دسترسی پیدا کند، اما نتوانست کسی را که بتواند به این سؤالات پاسخ دهد، به دست آورد. اگر پاسخی شنیدیم به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه