تخفیفات ایکس‌باکس به مناسبت سال نو میلادی اغاز شد

()

تخفیفات ایکس‌باکس به مناسبت سال نو میلادی اغاز شد

فروشگاه ایکس باکس فروش جدیدی را برای سال جدید میلادی اعلام کرده است که تخفیف هایی را برای عناوین محبوب از جمله ،Halo Infinite Battlefield 2042 و FIFA 22 به ارمغان می آورد. این شرکت تخفیف هایی تا ۸۰ درصد را برای بیش از ۱۰۰ بازی، نسخه و افزونه ارائه می دهد.

بازی‌های اکشن ماجراجویی زیادی مانند Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition، Marvel’s Avengers Endgame Edition، Ancestors: The Humankind Odyssey، Red Dead Redemption 2، Doom Eternal و غیره در فروش وجود دارد.

این فروش همچنین دارای بازی‌های کودکان و خانوادگی از جمله Just Dance 2022 Deluxe Edition و Golf With Your Friends است.

بیش از ۱۰۰ بازی واجد شرایط برای تخفیف در آخرین فروش سال نو میلادی فهرست شده است. فروشگاه Xbox مایکروسافت فروش جدید را در ۲۶ ژانویه آغاز کرد و انتظار می رود تا هفته اول فوریه ادامه داشته باشد.

برخی از معاملات عمده ارائه شده به عنوان بخشی از فروش Xbox شامل ۴۰ درصد تخفیف در Battlefield 2042 و FIFA 22 با ۶۰ درصد تخفیف و NBA 2K22 Cross-Gen Digital Bundle با ۶۷ درصد تخفیف به فروش می رسد.

همچنین Halo Infinite (کمپین) ۲۰ درصد تخفیف ،Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition دارای ۶۰ درصد تخفیف و Marvel’s Avengers Endgame Edition با ۵۵ درصد تخفیف به فروش میرسد.

منبع : gadgets

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *