تخفیفات ایکس‌باکس به مناسبت سال نو میلادی اغاز شد

تخفیفات ایکس‌باکس به مناسبت سال نو میلادی اغاز شد

فروشگاه ایکس باکس فروش جدیدی را برای سال جدید میلادی اعلام کرده است که تخفیف هایی را برای عناوین محبوب از جمله ،Halo Infinite Battlefield 2042 و FIFA 22 به ارمغان می آورد. این شرکت تخفیف هایی تا 80 درصد را برای بیش از 100 بازی، نسخه و افزونه ارائه می دهد.

بازی‌های اکشن ماجراجویی زیادی مانند Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition، Marvel’s Avengers Endgame Edition، Ancestors: The Humankind Odyssey، Red Dead Redemption 2، Doom Eternal و غیره در فروش وجود دارد.

این فروش همچنین دارای بازی‌های کودکان و خانوادگی از جمله Just Dance 2022 Deluxe Edition و Golf With Your Friends است.

بیش از 100 بازی واجد شرایط برای تخفیف در آخرین فروش سال نو میلادی فهرست شده است. فروشگاه Xbox مایکروسافت فروش جدید را در 26 ژانویه آغاز کرد و انتظار می رود تا هفته اول فوریه ادامه داشته باشد.

برخی از معاملات عمده ارائه شده به عنوان بخشی از فروش Xbox شامل 40 درصد تخفیف در Battlefield 2042 و FIFA 22 با 60 درصد تخفیف و NBA 2K22 Cross-Gen Digital Bundle با 67 درصد تخفیف به فروش می رسد.

همچنین Halo Infinite (کمپین) 20 درصد تخفیف ،Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition دارای 60 درصد تخفیف و Marvel’s Avengers Endgame Edition با 55 درصد تخفیف به فروش میرسد.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه