اسنپ چت به کاربران اجازه می دهد تا نام کاربری خود را تغییر دهند

اسنپ چت به کاربران اجازه می دهد تا نام کاربری خود را تغییر دهند

اسنپ چت به کاربران اجازه می دهد تا نام کاربری خود را تغییر دهند

اسنپ چت در حال دریافت به روز رسانی است که به کاربران امکان می دهد نام کاربری خود را در پلت فرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو تغییر دهند.

عملکرد مورد انتظار از 23 فوریه در هر دو دستگاه اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. با این تغییر، Snapchatters می‌تواند بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملاً جدید از شر نام کاربری اصلی خود خلاص شود. این شرکت تایید کرد که تغییر نام کاربری بر جنبه‌های حساب‌های کاربری، لیست دوستان، کدهای اسنپ، امتیازات اسنپ و خاطرات آنها تأثیری نخواهد داشت. شایان ذکر است که کاربران تنها یک بار در سال می توانند آن را تغییر دهند.

اسنپ چت روز جمعه از آمدن به روز رسانی جدید خبر داد. همانطور که گفته شد، گزینه تغییر نام کاربری از 23 فوریه در دسترس خواهد بود. برای تغییر نام کاربری خود در اسنپ چت باید چند مرحله ساده را دنبال کنید.

  1. حساب Snapchat را باز کنید و روی نماد Bitmoji ضربه بزنید تا به صفحه نمایه بروید.

  2. تنظیمات را با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده انتخاب کنید.

  3. روی نام کاربری ضربه بزنید و Change Username را انتخاب کنید.

  4. در پنجره پاپ آپ روی ادامه کلیک کنید و نام کاربری جدید را وارد کنید.

  5. روی next کلیک کنید.

اسنپ چت پیش از این به دلایل امنیتی به افراد اجازه نمی داد نام کاربری خود را تغییر دهند.

پلتفرم رسانه های اجتماعی اخیراً آزمایش چندین ویژگی جدید را در این پلتفرم آغاز کرده است. در حال معرفی مجموعه ای از کنترل های والدین جدید است که برای محافظت از کاربران 13 تا 17 ساله در برنامه طراحی شده است. اسنپ گفت که ویژگی افزودن سریع را محدود می کند تا افراد غریبه بزرگسال را از یافتن خردسالان در برنامه محدود کند و آنها را به عنوان دوست اضافه کند. این شرکت همچنین به دنبال بهبود سیستم‌های خود برای شناسایی محتوای مرتبط با مواد مخدر و کمک به تحقیقات سازمان‌های مجری قانون است.

اسنپ همچنین در حال آزمایش تبلیغات میان فیلم است که به سازندگان اجازه می دهد از این برنامه درآمد کسب کنند. در حال حاضر در داستان های اسنپ چت برای گروه منتخبی از سازندگان در ایالات متحده موجود است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه