Starlink برای ارسال فوری در 32 کشور در دسترس است

Starlink برای ارسال فوری در 32 کشور در دسترس است

Starlink برای ارسال فوری در 32 کشور در دسترس است

این شرکت اعلام کرده است که سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک اسپیس ایکس اکنون در 32 کشور در سراسر جهان در دسترس است. به طور قابل توجهی، شرکت فضایی ایلان ماسک می گوید که برخلاف مسائل قبلی که باعث می شد مشتریان ماه ها برای دریافت ظروف خود منتظر بمانند، “فورا” ارسال خواهد شد.

 

Starlink تصویری را در توییتر به اشتراک گذاشت که نقشه در دسترس بودن این سرویس را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد این سرویس در اکثر اروپا و آمریکای شمالی و همچنین بخش‌هایی از آمریکای جنوبی، استرالیا و نیوزلند “در دسترس” است. بسیاری از بقیه نقاط جهان، از جمله کل قاره آفریقا، به عنوان “به زودی” نشان داده شده است و انتظار می رود در سال 2023 در نقاط مختلف در دسترس باشد.

 

32 نشان‌دهنده افزایش تعداد کشورهایی است که استارلینک در مقایسه با اوایل سال جاری ارائه می‌کند، زمانی که اسپیس ایکس اعلام کرد تنها در 25 کشور در دسترس است. subreddit این سرویس مملو از داستان هایی از مشتریانی است که باید ماه ها منتظر بمانند تا سفارشات خود انجام شود. در ماه آوریل، Rest of World  گزارش داد که اکثر کاربران Starlink در آمریکای شمالی مستقر هستند و بسیاری از بقیه در استرالیا، نیوزلند و اروپا مستقر هستند.

 

برای درک دست اول ما از نحوه استفاده از این سرویس در عمل، بررسی ما را در ماه می سال گذشته بررسی کنید. پس از افزایش قیمت که در ماه مارس اجرایی شد، سفارش‌های جدید Starlink اکنون 599 دلار برای کیت استارت آن هزینه دارند و هزینه خدمات ماهانه 110 دلار برای دریافت خدمات اینترنتی است.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه