تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را از طریق بلاک چین TON ارسال کنند

تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را از طریق بلاک چین TON ارسال کنند

تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را از طریق بلاک چین TON ارسال کنند

اکنون تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا تون‌کوین، ارز دیجیتالی که از تلاش‌های رها شده بلاک‌چین تلگرام ساخته شده است، مستقیماً از چت‌های درون اپلیکیشن پیام‌رسان (از طریق پروتکل) ارسال کنند.

 

TON (شبکه باز) در پستی در توییتر اعلام کرد که تلگرام اکنون از تراکنش های Toncoin بدون هیچ کارمزدی پشتیبانی می کند.

TON ویدیوی کوتاهی را ارائه کرد که نشان می‌دهد تراکنش‌های رمزنگاری در این پلتفرم چگونه کار می‌کنند. برای شروع، باید ربات کیف پول تلگرام را به منوی پیوست خود اضافه کنید، که به شما امکان می دهد «ارز رمزنگاری شده را با کارت بانکی خریداری کنید، مبادله کنید و به کیف پول های دیگر منتقل کنید».

 

اکنون می توانید Toncoin را مستقیماً در چت های تلگرام ارسال کنید!

 

این یک روش جدید برای ارسال Toncoin بدون هزینه تراکنش به هر کاربر تلگرام است. با استفاده از این سرویس، دیگر نیازی به وارد کردن آدرس های کیف پول طولانی و منتظر تایید شدن نخواهید داشت.

 

وقتی آماده ارسال ارز دیجیتال هستید، می‌توانید کیف پول را از منوی پیوست خود در حین چت بیرون بکشید، مقدار Toncoin را که می‌خواهید ارسال کنید وارد کنید، تمام جزئیات را تأیید کنید و سپس «ارسال» را بزنید. گیرنده شما Toncoin را از طریق چت دریافت می کند.

 

در سال 2020، تلگرام پس از اینکه با فشار کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مواجه شد، عملیات ارزهای دیجیتال خود را تعطیل کرد. این پروژه که در ابتدا با نام شبکه باز تلگرام (TON) شناخته می شد، توسط پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام و برادرش نیکولای در سال 2018 توسعه یافت. یک سال بعد، SEC به تلگرام دستور داد تا فروش Gram خود را متوقف کند، توکن مرتبط با بلاک چین TON. ، پس از اینکه اعلام کرد در ثبت 1.7 میلیارد دلار فروش جمع آوری شده به عنوان بخشی از پیشنهاد اولیه سکه (ICO) شکست خورده است.

حتی پس از اینکه تلگرام پروژه TON را کنار گذاشت، گروهی از توسعه دهندگان آن را حفظ کردند و نام آن را به شبکه باز تغییر دادند و Gram را به Toncoin تغییر نام دادند. دوروف حمایت خود را از این پروژه در دسامبر گذشته ابراز کرد و خاطرنشان کرد: “من افتخار می کنم که فناوری ما زنده و در حال تکامل است… TON هنوز سال ها از هر چیز دیگری در حوزه بلاک چین جلوتر است.” در اوایل این ماه، بنیاد TON موفق شد یک میلیارد دلار کمک مالی جمع آوری کند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه