مدیر عامل توییتر از بازگشت کارمندانش خبر داد

مدیر عامل توییتر از بازگشت کارمندانش خبر داد

مدیر عامل توییتر از بازگشت کارمندانش خبر داد

بر اساس پستی که توسط پاراگ آگراوال، مدیرعامل این شرکت نوشته شده است، توییتر دفاتر خود را به طور کامل بازگشایی خواهد کرد و سفرهای کاری خود را از 15 مارس آغاز خواهد کرد.

 

آگراوال در یادداشت خود ، سیاست اعمال شده توسط جک دورسی، رهبر سابق توییتر را تکرار می‌کند و می‌گوید که اگر کارمندان با آن راحت باشند، اجازه خواهند داشت به صورت تمام وقت از راه دور کار کنند.

در حالی که آگراوال می‌گوید که از کارمندان توییتر می‌خواهد که در هر کجا که «بازده‌ترین و خلاق‌ترین احساس می‌کنند» کار کنند و شرکت متعهد به «کار واقعاً انعطاف‌پذیر» است، اظهارات او بر مزایای کار اداری تکیه زیادی دارد. این مقاله به دشواری کار توزیع شده اشاره می کند و همچنین می گوید که “بازدیدهای اداری، جلسات تیمی و رویدادها همگی این فرهنگ را به شیوه ای قدرتمند زنده می کنند.”

 

این بدان معناست که فرهنگ کار از راه دور توییتر با شرکتی مانند Dropbox که در سال 2020 اعلام کرد « مجازی » اولویت می شود، یکسان نخواهد بود. برای Dropbox، این بدان معناست که کار از راه دور پیش‌فرض است و دفاتر بیشتر شبیه فضاهای کار مشترک هستند که در آن کارمندان می‌توانند به جای مکان‌هایی که به صورت جداگانه کار کنند، جلساتی را برگزار کنند.

 

در حالی که به نظر می‌رسد توییتر ترجیحاتی را در پیام‌های خود ابراز می‌کند، سیاست‌هایش همچنان سست‌تر از آن چیزی است که برخی دیگر از شرکت‌های فناوری اعلام کرده‌اند. به عنوان مثال، آمازون تصمیمات سیاست کار از خانه را برای کارگران شرکتی خود به تیم های فردی واگذار می کند تا کارمندان فردی. گوگل و مایکروسافت گفته‌اند که در حال آزمایش سیاست‌های ترکیبی هستند که در آن کارمندان چند روز، اما نه همه، به دفتر خواهند آمد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه