طراحی شیائومی 12 قبل از عرضه جهانی فاش شد

طراحی شیائومی 12 قبل از عرضه جهانی فاش شد

سری شیائومی ۱۲ در دسامبر سال گذشته در چین عرضه شد. خط تولید پرچمدار از سه گوشی هوشمند شیائومی 12، شیائومی 12 پرو و شیائومی 12 ایکس تشکیل شده است. اما شیائومی 12 اولترا در این سری غایب بود. گزارش‌ها حاکی از آن است که شیائومی 12 اولترا پس از افشای برخی مشخصات کلیدی آن به عرضه جهانی نزدیک شده است. اخیراً جزئیات طراحی پشتی آن در Weibo ظاهر شده است که نشان می دهد این گوشی هوشمند پرچمدار ممکن است دارای یک ماژول دوربین عقب بسیار بزرگ باشد. Tipster طراحی آن را با یک پرچمدار آینده از Vivo مقایسه کرده است.

جزئیات ادعایی از طریق ایستگاه چت دیجیتال از طریق Weibo منتشر شده است. اعتقاد بر این است که Xiaomi 12 Ultra دارای یک ماژول دوربین عقب بزرگ است که تقریباً در کل عرض گوشی قرار دارد. انتظار می‌رود قسمت بیرونی آن مستطیل شکل باشد در حالی که بخش داخلی دایره‌ای در مرکز قرار داده شده است تا تمام سنسورهای دوربین را در خود جای دهد. مشاور اشاره می کند که این طرح طراحی ممکن است بسیار شبیه به طراحی گوشی هوشمند پرچمدار آینده Vivo باشد که ممکن است جزیره دوربین دایره ای آن در سمت چپ تراز باشد.

گزارش‌های گذشته حاکی از آن است که Xiaomi 12 Ultra مجهز به یک دوربین چهارگانه پشتی با لنز تله‌فوتو پریسکوپ 5 برابری است. این لنز ممکن است بالاترین لنز زوم اپتیکال موجود در تلفن هوشمند در هنگام راه اندازی باشد. علاوه بر این، گمان می رود این گوشی هوشمند دارای دوربین لایکا باشد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش خمیده با دوربین سلفی سوراخ‌دار در مرکز باشد. علاوه بر این، انتظار می‌رود این گوشی از تراشه‌های Surge داخلی شیائومی، مشابه سایر گوشی‌های هوشمند سری 12 شیائومی استفاده کند. این تراشه ها برای بهبود کیفیت تصویر کلی گوشی هوشمند طراحی شده اند.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه