سری جدید بازی Angry Birds بزودی منتشر خواهد شد

سری جدید بازی Angry Birds بزودی منتشر خواهد شد

سری جدید بازی Angry Birds بزودی منتشر خواهد شد

پرندگان خشمگین در حال بازگشت به ریشه های خود هستند زیرا Rovio بازسازی نسخه کلاسیک 2012 بازی را راه اندازی کرده است.

 

Rovio Classics: Angry Birds اکنون در فروشگاه App و Google Play در دسترس است. قابل ذکر است که Rovio ترجیح داده است که به سراغ مدل فریمیوم نرود و این بازی را بدون خرید درون برنامه ای با قیمت 0.99 دلار منتشر کرده است. توسعه دهندگان همچنین تصمیم گرفته اند که بازی را به طور کامل بر روی یک موتور جدید بازسازی کنند تا عملکردی روان را در دستگاه های جدید ایجاد کنند.

 

Rovio در وب سایت رسمی خود از انتشار Rovio Classics: Angry Birds خبر داد. این یک بازسازی کامل از بازی است که از پایه بر روی موتور Unity ساخته شده است. هدف توسعه دهندگان حفظ تجربه کلاسیک 2012 با ارائه تمام هشت فصل اصلی بازی با بیش از 390 سطح است. فهرست آن شامل تمام شخصیت های کلاسیک سال 2012، به همراه تخم مرغ های عید پاک و موارد اضافی است. Mighty Eagle نیز به صورت رایگان به لیست اضافه شده است که در ابتدا به عنوان خرید درون برنامه ای در بازی کلاسیک ارائه می شد.

 

انتخاب نسخه 2012 بازی برای Rovio Classics: Angry Birds را می توان مدیون طرفداران آن دانست. Rovio Angry Birds اصلی را در سال 2019 از فروشگاه های برنامه حذف کرده بود. به دنبال آن، طرفداران کمپین #BringBack2012 را در چندین پلت فرم رسانه های اجتماعی سازماندهی کردند.

مدیر عامل Rovio با تایید تلاش های طرفداران گفت:

“Angry Birds افراد زیادی را تحت تاثیر قرار داده است و حضور گسترده ای در بازی های تلفن همراه داشته است. پس از شنیدن صدای اعتراض طرفداران خود، ما فقط باید راهی برای آوردن آنها پیدا می کنیم. Angry Birds برگشت.»

 

همانطور که قبلا ذکر شد، Rovio Classics: Angry Birds برای خرید در اپ استور در دسترس است و Google Play برای این بازی دارای ریزتراکنش نیست و تبلیغات نیز وجود ندارد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه