فصل جدید برنامه Dancing With the Stars از دیزنی پلاس پخش می شود

()

فصل جدید برنامه Dancing With the Stars از دیزنی پلاس پخش می شود

فصل جدید برنامه Dancing With the Stars از دیزنی پلاس پخش می شود

مجموعه مسابقات مشهور مشهور Dancing With the Stars به دیزنی پلاس می رود و اولین سریال زنده ای است که به طور انحصاری در سرویس پخش پخش می شود.

 

این سریال قبلاً ۳۰ فصل در طول ۱۶ سال از شبکه تلویزیونی دیزنی، ABC پخش شد. دیزنی گفت این سریال یک پیکاپ انحصاری دو فصلی در دیزنی پلاس دارد و در پاییز در ایالات متحده و کانادا نمایش داده خواهد شد. این نمایش توسط بازوی تولید استودیوی بی‌بی‌سی در لس‌آنجلس در مقابل تماشاگران زنده فیلمبرداری می‌شود.

 

جزئیات مربوط به حقوق دیزنی پلاس در فصل های گذشته نامشخص است. هدر لوین، سخنگوی دیزنی، در پاسخ به این سوال که آیا Dancing With the Stars اصلاً در حال پخش روی آنتن می‌رود یا اینکه دیزنی پلاس کل کاتالوگ سریال را دریافت خواهد کرد، به The Verge گفت که این شرکت جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن در تاریخ بعدی خواهد داشت.

 

تصمیم برای انتقال یکی از بزرگ‌ترین سریال‌های تلویزیونی زنده ABC به دیزنی پلاس، بر تعهد این شرکت برای آوردن مشترکین بیشتر به سرویس پخش آنلاین خود تأکید دارد. دیزنی پلاس می گوید قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ به ۲۳۰ تا ۲۶۰ میلیون مشترک برسد و روی این هدف تمرکز لیزری داشته است. برخی از بزرگ‌ترین فیلم‌های دیزنی از زمان راه‌اندازی آن در دیزنی پلاس به نمایش درآمدند، و این سرویس اخیراً یک ردیف ارزان‌تر و پشتیبانی از تبلیغات را نیز اعلام کرده است.

 

کریم دانیل، رئیس پخش رسانه ای و سرگرمی دیزنی، “جذابیت گسترده نمایش، و همچنین محبوبیت بسیار زیاد شب های مسابقه با مضمون دیزنی، دیزنی پلاس را به خانه ای عالی برای رقص با ستاره ها تبدیل می کند و در عین حال به گسترش دامنه جمعیتی ما ادامه می دهد.” ، در بیانیه ای گفته شده است.

 

با این حال، با توجه به محبوبیت بسیار زیاد نمایش در ABC، این یک تصمیم جسورانه است. این شرکت گفت که در فصل پاییز ۲۰۲۱، Dancing With the Stars در میان پنج سریال برتر بدون فیلمنامه با بزرگسالان ۱۸ تا ۴۹ سال قرار داشت.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.