بازی محبوب Apex Legends سه ساله شد

بازی محبوب Apex Legends سه ساله شد

بازی محبوب Apex Legends سه ساله شد

در سال 2019، Respawn Entertainment گیمرها را با دنبال کردن بازی‌های Titanfall خود با چیزی کمی متفاوت شگفت‌زده کرد، در عوض ژانر بتل رویال رایگان (در آن زمان) جدید و رو به رشد را با Apex Legends انتخاب کرد.

پس از دوز سالم پخش زنده تبلیغاتی، این بازی به سرعت فضایی منحصر به فرد ایجاد کرد و به سرعت در محبوبیت آن رشد کرد و در عرض یک هفته 25 میلیون بازیکن ثبت نام شده را به خود اختصاص داد و از مرز 100 میلیون در زمان تولد دوم خود عبور کرد.

اکنون، Apex Legends سه ساله می شود و در گفتگو با The Verge، استیون فریرا (Steven Ferreira)، کارگردان بازی گفت که امسال، بازیکنان باید انتظار داشته باشند که کارهایی را انجام دهد که کاملاً با آنچه تاکنون دیده‌ایم متفاوت است، در حالی که همچنان بتل رویال را به عنوان هسته اصلی بازی حفظ  شده است.

وی به اضافه شدن Control که یک مسابقه مرگ تیمی 9 در مقابل 9 است که در آن دو طرف با تصاحب مکان‌های نقشه خاص برای کسب امتیاز بالا می‌جنگند و به جای غارت، بازیکنان یک بارگیری اولیه را انتخاب می‌کنند، سپس آیتم‌های جدیدی را از airdrops یا به‌عنوان ارتقاء شبیه به killstreak به تجهیزات فعلی خود بر اساس بازی خوب دریافت می‌کنند اشاره کرد.

Apex Legends: Defiance در تاریخ 8 فوریه بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه