انتشار سری جدید Call of Duty به تعویق افتاد

()

انتشار سری جدید Call of Duty به تعویق افتاد

انتشار سری جدید Call of Duty به تعویق افتاد

از سال ۲۰۰۵ هر سال یک عنوان جدید Call of Duty وجود دارد، اما ظاهرا سال آینده تغییر خواهد کرد. به گفته جیسون شرایر(Jason Schreier) از بلومبرگ، اکتیویژن بلیزارد عنوان Call of Duty را که قرار بود در سال ۲۰۲۳ منتشر شود، به تعویق می اندازد.

اکتیویژن این بازی را که توسط سازنده  Call of Duty: Black Ops توسعه می‌یابد، پس از آن که سال گذشته انتشار سالانه Call of Duty: Vanguard انتظارات را برآورده نکرد، به پیش می‌برد. یک پرونده اخیر SEC نشان می دهد که Vanguard نتوانسته است پیش بینی های سه ماهه چهارم Activision را برآورده کند.

شرایر گزارش می دهد که این امر باعث شد مدیران “مشکوک شوند که بازی سال قبل   cannibalizedشده است”. یک پرونده اخیر SEC نشان می دهد که Vanguard نتوانسته است پیش بینی های سه ماهه چهارم Activision را برآورده کند.

با این حال، به نظر می رسد که اکتیویژن دیگر محتوای Call of Duty را منتشر خواهد کرد. شرایر می گوید، عنوان ۲۰۲۲ که Activision قبلاً اعلام کرده است دنباله ای برای Call of Duty: Modern Warfare 2019 خواهد بود، “جریان ثابتی از محتوای اضافی” دریافت خواهد کرد. همچنین یک بازی آنلاین رایگان جدید نیز وجود دارد که در سال ۲۰۲۳ نیز در دسترس خواهد بود، و به نظر می رسد که علاوه بر عرضه نهایی Warzone 2 باشد، بازی که شرایر در یک توییت به آن اشاره کرده است.

از سال ۲۰۰۵، یک Call of Duty جدید هر سال منتشر می شود. پیشنهادات سال آینده شامل یک بازی رایگان جدید و همچنین محتوای Warzone 2 و Modern Warfare 2022 خواهد بود.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *