TikTok استفاده ابزار جلوه های AR را برای همه کاربران آزاد می کند

TikTok استفاده ابزار جلوه های AR را برای همه کاربران آزاد می کند

TikTok استفاده ابزار جلوه های AR را برای همه کاربران آزاد می کند

TikTok ابزار جلوه‌های واقعیت افزوده خود را پس از راه‌اندازی آزمایش بتای بسته در پاییز گذشته برای همه سازندگان و توسعه‌دهندگان عرضه می‌کند.

 

Efect House به سازندگان اجازه می دهد تا جلوه های دوربین AR خود را بسازند که توسط سایر کاربران TikTok در ویدیوها استفاده شود. در یک اعلامیه، این شرکت می‌گوید که پلتفرم افکت‌ها برای «همه سازندگان، طراحان و توسعه‌دهندگان از سراسر جهان» باز خواهد بود و شامل ابزارها و منابع یادگیری خواهد بود.

 

این شرکت می‌نویسد:

«چه با صفحه سبز از راه دور به دنیاهای جدید منتقل کنید و چه با Time Warp Scan، جلوه‌های خلاقانه سازندگان را قادر می‌سازد تا خود را بیان کنند، سرگرم کنند و داستان‌ها را به اشتراک بگذارند».

TikTok می‌گوید جلوه‌های ارسال‌شده مشمول دستورالعمل‌های خاصی خواهند بود تا برای استفاده تأیید شوند. این شرکت به طور مشخص می‌گوید که جلوه‌هایی را که «رنگ‌گرایی یا کلیشه‌های منفی علیه گروه‌های محافظت‌شده را ترویج می‌کنند» و اثراتی که «جراحی زیبایی را نشان می‌دهند، مانند پرکننده‌های لب، یا تشویق به بررسی دقیق ظاهر افراد» ممنوع می‌کند.

 

جلوه هایی مانند Green Screen پایه اصلی محتوای محبوب TikTok هستند و سازندگان اغلب با استفاده از جلوه ها به عنوان بخشی از یک روند، فیلم می سازند. TikTok می گوید بیش از 1.5 میلیارد ویدیو با استفاده از افکت ها بیش از 600 میلیارد بازدید در سراسر جهان داشته است.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه