توییتر تبلیغاتی را که با علم تغییرات آب و هوایی مخالفت می کنند ممنوع می کند

توییتر تبلیغاتی را که با علم تغییرات آب و هوایی مخالفت می کنند ممنوع می کند

توییتر تبلیغاتی را که با علم تغییرات آب و هوایی مخالفت می کنند ممنوع می کند

توییتر روز جمعه تبلیغاتی را که واقعیت تغییرات آب و هوایی را انکار می کند ممنوع کرد.

 

اعلامیه توییتر در روز زمین در حالی منتشر شد که تلاش می‌کند از یک پیشنهاد خرید ناخواسته توسط ایلان ماسک، میلیاردر، که گفته است فکر می‌کند مردم بتوانند تقریباً هر چه می‌خواهند در این پلتفرم بگویند، جلوگیری کند.

 

کیسی جونود، مدیر پایداری جهانی توییتر در یک پست وبلاگی گفت:

“تبلیغات گمراه کننده در توییتر که با اجماع علمی در مورد تغییرات آب و هوا در تضاد است، مطابق با سیاست محتوای نامناسب ما، ممنوع است.”

“ما معتقدیم که انکار آب و هوا نباید در توییتر پولی شود و تبلیغات نادرست نباید از گفتگوهای مهم درباره بحران آب و هوا کم کند.”

 

توییتر سال گذشته یک ویژگی Topic را برای کمک به کاربران برای یافتن مکالمات در مورد تغییرات آب و هوا معرفی کرد و مراکزی از اطلاعات “معتبر و معتبر” را در مجموعه ای از موضوعات برجسته از جمله علوم پشتوانه تغییرات آب و هوایی ایجاد کرد.

 

جونود گفت:

“ما می دانیم که اطلاعات گمراه کننده در مورد تغییرات آب و هوا می تواند تلاش ها برای محافظت از سیاره زمین را تضعیف کند.”

هر چقدر هم که دسترسی به ثروت ماسک وسوسه انگیز باشد، توییتر مشتاق نیست که توسط میلیاردری که به دلیل تیراندازی از ناحیه باسن و بدون توجه کمی به عواقب آن شناخته می شود، اداره شود.

پلتفرم پیام رسان جهانی یک به چند در حال حرکت است تا از دستیابی ماسک به تمام سهام برجسته توییتر جلوگیری کند، و این نشان می دهد که نگرانی در مورد اینکه کجا او شرکت را هدایت کند بیشتر از سود پیشنهادی است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه