گوشی های Poco C40 شیائومی به زودی عرضه می شوند

گوشی های Poco C40 شیائومی به زودی عرضه می شوند

گوشی های Poco C40 شیائومی به زودی عرضه می شوند

نام Poco C40 و Poco C40+ توسط پوکو در یک پست انجمن انجمن تایید شده است. انتظار می‌رود این گوشی‌های هوشمند به خط تولید مقرون‌ به ‌صرفه سری C این برند گوشی‌های هوشمند بپیوندند.

 

در یک پست انجمن رسمی انجمن، پوکو به دنبال تستر برای رام پایدار جهانی MIUI خود بود. این پست انجمن همچنین اسامی گوشی‌های هوشمندی را که این شرکت به دنبال آزمایش‌کنندگان آن‌ها است، برجسته کرده است. نام‌های این لیست شامل دو گوشی هوشمند سری M و سری C پوکو و همچنین گوشی‌هایی از سری X می‌شد. Poco C40 همچنین اخیراً در وب‌ سایت‌ های کمیسیون ملی پخش و ارتباطات (NBTC) مشاهده شد.

 

یک پست انجمن پوکو که به دنبال آزمایش‌کنندگان برای رام پایدار جهانی MIUI است، نام دو گوشی هوشمند شایعه‌شده‌ای را که گفته می‌شود به سری C Poco ملحق می‌شوند تایید کرده است. در این پست نام گوشی‌های هوشمندی که آزمایش‌کننده‌ها برای آن‌ها لازم است، مشخص شده است. این لیست همچنین شامل نام Poco C40 و Poco C40+ بود. نام‌های دیگر این لیست Poco M4 5G، Poco M4 Pro و Poco X4 Pro 5G بودند.

 

پیش از این، Poco C40 در موارد متعدد با یک نام و یک شماره مدل دیده شده است. طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، Poco C40 در وب‌سایت‌های NBTC تایلند و BIS با نام C40 دیده شده است و نشان می‌دهد که می‌توان انتظار داشت که گوشی هوشمند جدید پوکو به زودی عرضه شود. همانطور که مشاهده شد، NBTC تایلند مجوز گوشی هوشمند با شماره مدل 220333QPG را صادر کرده است.

 

برای یادآوری، مشخصات گوشی هوشمند آینده نیز در گذشته فاش شده بود. طبق یک گزارش، پوکو C40 به جای کوالکام، مدیاتک یا یونیسوک از یک SoC JR510 استفاده می کند. همچنین انتظار می‌رود این گوشی هوشمند دارای MIUI Go، نسخه ویژه سیستم عامل MIUI باشد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه