شیائومی به افزایش درآمد 21.4 درصدی در سه ماهه چهارم رسید

شیائومی به افزایش درآمد 21.4 درصدی در سه ماهه چهارم رسید

شیائومی به افزایش درآمد 21.4 درصدی در سه ماهه چهارم رسید

وانگ ژیانگ، رئیس شیائومی در تماسی با کسب درآمد گفت:

«در سال 2021 ما شرایط بسیار پیچیده‌ای را تجربه کردیم.عرضه در وضعیت بسیار شدید یا تنگی قرار دارد و تأثیر ژئوپلیتیکی نیز دارد. با این حال، عملکرد شیائومی نشان داده است که ما یک شرکت انعطاف‌پذیر هستیم.»

بر اساس داده های Refinitiv، درآمد در سه ماهه منتهی به 31 دسامبر به 85.58 میلیارد یوان افزایش یافت، در حالی که در دوره قبل 70.46 میلیارد یوان برخلاف انتظارات تحلیلگران برای 81.80 میلیارد یوان افزایش یافت.

شیائومی در بیانیه‌ای اعلام کرد که محموله‌های گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه امسال با 4.4 درصد افزایش به 44.1 میلیون دستگاه رسیده است. درآمد خالص 39.6 درصد افزایش یافت و به 4.47 میلیارد یوان رسید که بالاتر از انتظارات تحلیلگران است.

 

در یک تماس درآمدی، وانگ گفت که اطمینان از عرضه ثابت تراشه ها در سه ماهه اول سال 2022 همچنان چالش برانگیز است، اما انتظار داشت که وضعیت تا ژوئن بهبود یابد.

این شرکت که اکثریت قریب به اتفاق درآمد خود را از فروش گوشی های تلفن همراه به دست می آورد، گفت که درآمد گوشی های هوشمند در سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 18.4 درصد افزایش یافته و به 50.5 میلیارد یوان یوان رسیده است.

به گفته شرکت تحقیقاتی Canalys، فروش گوشی های هوشمند شیائومی در چین در سه ماهه چهارم 10 درصد افزایش یافته است. در سطح جهانی، محموله های آن 5 درصد افزایش یافت.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه