Apex Legends Mobile تا هفته آینده در 10 کشور در دسترس خواهد بود

Apex Legends Mobile تا هفته آینده در 10 کشور در دسترس خواهد بود

Apex Legends Mobile تا هفته آینده در 10 کشور در دسترس خواهد بود

Apex Legends Mobile به زودی در کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.

این بازی برای اولین بار در سال گذشته در نسخه بتای بسته عرضه شد که در چند کشور در دسترس بود، اما از هفته آینده، این بازی به صورت “راه اندازی محدود منطقه ای” به عنوان دانلود رایگان در 10 کشور در iOS و Android در دسترس خواهد بود.

 

طبق پستی که در وب‌سایت Respawn منتشر شده است، مردم استرالیا، نیوزلند، سنگاپور، مالزی، فیلیپین، اندونزی، مکزیک، پرو، آرژانتین و کلمبیا همگی می‌توانند Apex Legends Mobile را دانلود کنند. این بازی در طول نسخه آزمایشی بسته در هند نیز در دسترس بود، اما در لیست برای عرضه محدود منطقه‌ای نیست، و ما از EA / Respawn خواسته‌ایم تا در مورد دلیل این اتفاق توضیح بدهد.

 

Respawn مشخص نکرد که چه زمانی Apex Legends Mobile ممکن است در مکان‌های بیشتری عرضه شود. Respawn گفت:

«پس از اینکه تصمیمات آگاهانه‌ای را از راه‌اندازی محدود منطقه‌ای گرفتیم، به‌روزرسانی‌ها را در مورد پرتاب جهانی به اشتراک می‌گذاریم. “اگر در یکی از کشورهای شرکت کننده در آزمون هستید، پیش ثبت نام اکنون باز است. ما هنوز به طور فعال برنامه را در سراسر جهان آزمایش می کنیم، و نمی توانیم منتظر باشیم تا بازیکنان بیشتری در زمان راه اندازی به این برنامه بپیوندند!»

اگر می‌خواهید ببینید که آیا تلفن شما سازگار است، الزامات مربوط به پرسش‌های متداول Respawn را بررسی کنید. این بازی «مخصوصاً برای موبایل» ساخته شده است، بنابراین نمی‌توانید با نسخه‌های کنسول یا رایانه شخصی بازی بازی کنید.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه