اپل اعلام کرد مک را صفحه نمایش بزرگتر عرضه نمی کند

اپل اعلام کرد مک را صفحه نمایش بزرگتر عرضه نمی کند

اپل اعلام کرد مک را صفحه نمایش بزرگتر عرضه نمی کند

غول فناوری آمریکایی اپل ممکن است برنامه ای برای عرضه iMac با صفحه نمایش بزرگتر نداشته باشد. طبق گزارش جدیدی که توسط Mac Rumours به دست آمده است، اپل در آینده نزدیک یک iMac بزرگتر را معرفی نخواهد کرد.

 

با راه اندازی مک استودیو، اپل تولید iMac 27 اینچی مبتنی بر اینتل را متوقف کرد، که باعث ایجاد سردرگمی در مورد آینده خط آی مک شده است.

اپل قبلاً گفته بود که iMac 27 اینچی “به پایان عمر خود رسیده است” و این نشان می دهد که این شرکت قصد ندارد یک مدل 27 اینچی به روز شده را به همراه iMac 24 اینچی عرضه کند.

علیرغم توقف تولید iMac 27 اینچی، گمانه زنی هایی در مورد iMac Pro با صفحه نمایش بزرگتر وجود دارد که می تواند در حال توسعه باشد.

 

اما، طبق گزارشی که توسط Mac Rumours به دست آمده است، چیزی که اکثر تماشاگران فکر می‌کردند ممکن است یک iMac Pro باشد، در واقع یک ‘Studio Display Pro’ بود که در اواخر سال، شاید در کنار Mac Pro، عرضه شود.

طبق شایعات مک، اپل “در حال حاضر برنامه ای برای عرضه نسخه های پیشرفته جدید از دسکتاپ همه کاره خود ندارد” اگرچه نسخه 24 اینچی M2 iMac وجود دارد که قرار است در سال 2023 عرضه شود.

 

اکنون که مک استودیو قدرتمندتر وجود دارد، مشخص نیست که چگونه یک iMac Pro در خط تولید مک قرار می گیرد، و اینطور به نظر می رسد که کاربران ممکن است در سال 2022 یک iMac جدید با صفحه نمایش بزرگتر را نبینند.

در حال حاضر، اپل پیشنهاد می کند که مشتریانی که خواهان یک ماشین دسکتاپ قدرتمند هستند، روی Mac Studio با قیمت 1999 دلار سرمایه گذاری کنند، در حالی که کسانی که یک دستگاه همه کاره می خواهند می توانند iMac 24 اینچی را انتخاب کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه