اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

اپل استفاده از محتوای بازیافتی را در محصولات خود افزایش داده است. این شرکت در سال 2021 نزدیک به 20 درصد از مواد بازیافتی را برای محصولات خود استفاده کرده است که بالاترین میزان استفاده از محتوای بازیافتی است.

 

اپل جزئیات جدیدی از این فرآیند، تلاش‌های نوآورانه بازیافت و انرژی پاک را به همراه برخی ویژگی‌های جدید پیش از روز زمین، که در 22 آوریل است، به مصرف‌کنندگان منتشر کرده است.

 

اپل برای اولین بار طلای بازیافتی تایید شده را معرفی کرد. این شرکت همچنین گزارش پیشرفت زیست محیطی 2022 خود را به اشتراک گذاشته و نشان داده است که آنها بیش از دو برابر تنگستن بازیافت شده، عناصر کمیاب خاکی و کبالت استفاده کرده اند. این شرکت همچنین راه های جدیدی را برای جشن گرفتن روز زمین از جمله حمایت از صندوق جهانی حیات وحش با استفاده از Apple Pay به اشتراک گذاشته است. با منابع آموزشی، محتوای انتخاب شده و فعالیت‌های جذاب در سراسر پلتفرم‌ها، مشتریان اپل می‌توانند از فرصت‌هایی برای قدردانی از زیبایی طبیعت از هر کجا که هستند استفاده کنند، در مورد مسائل کلیدی مانند تغییرات آب‌ و هوایی اطلاعات کسب کنند و از دلایل و جوامعی که برای محافظت از سیاره کار می‌کنند حمایت کنند.

 

علاوه بر این، در سال 2021، 59 درصد از کل آلومینیومی که اپل در محصولاتش ارسال می‌کرد، از منابع بازیافتی بود. اپل همچنین پیشرفت قابل توجهی در راستای هدف این شرکت برای حذف پلاستیک از بسته بندی های خود تا سال 2025 داشته است، به طوری که پلاستیک ها تنها 4 درصد از بسته بندی ها را در سال 2021 تشکیل می دهند. از سال 2015، اپل پلاستیک را در بسته بندی های خود 75 درصد کاهش داده است.

 

اپل علاوه بر این، در سال مالی 2021، 45 درصد عناصر خاکی کمیاب بازیافتی، 30 درصد قلع بازیافتی، 13 درصد کبالت بازیافتی تایید شده و طلای بازیافتی تایید شده را در سال مالی 2021 گنجانده است.

همچنین، اپل یک ماشین بازیافت جدید به نام Taz را معرفی کرد که از «فناوری شبیه خردکن برای جدا کردن آهنرباها از ماژول‌های صوتی و بازیابی عناصر کمیاب‌تر خاکی» استفاده می‌کند. که در سال 2018 معرفی شد، اکنون می تواند 23 مدل آیفون را برای فرآیند بازیافت جدا کند.

 

طبق این گزارش، این شرکت همچنین تلاش کرد تا از طریق پروژه هایی برای حذف CO2 از جو در سال 2021، افزایش آلودگی را لغو کند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه