اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

()

اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

اپل بیش از هر زمان دیگری از مواد بازیافتی در محصولات خود استفاده می کند

اپل استفاده از محتوای بازیافتی را در محصولات خود افزایش داده است. این شرکت در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۲۰ درصد از مواد بازیافتی را برای محصولات خود استفاده کرده است که بالاترین میزان استفاده از محتوای بازیافتی است.

 

اپل جزئیات جدیدی از این فرآیند، تلاش‌های نوآورانه بازیافت و انرژی پاک را به همراه برخی ویژگی‌های جدید پیش از روز زمین، که در ۲۲ آوریل است، به مصرف‌کنندگان منتشر کرده است.

 

اپل برای اولین بار طلای بازیافتی تایید شده را معرفی کرد. این شرکت همچنین گزارش پیشرفت زیست محیطی ۲۰۲۲ خود را به اشتراک گذاشته و نشان داده است که آنها بیش از دو برابر تنگستن بازیافت شده، عناصر کمیاب خاکی و کبالت استفاده کرده اند. این شرکت همچنین راه های جدیدی را برای جشن گرفتن روز زمین از جمله حمایت از صندوق جهانی حیات وحش با استفاده از Apple Pay به اشتراک گذاشته است. با منابع آموزشی، محتوای انتخاب شده و فعالیت‌های جذاب در سراسر پلتفرم‌ها، مشتریان اپل می‌توانند از فرصت‌هایی برای قدردانی از زیبایی طبیعت از هر کجا که هستند استفاده کنند، در مورد مسائل کلیدی مانند تغییرات آب‌ و هوایی اطلاعات کسب کنند و از دلایل و جوامعی که برای محافظت از سیاره کار می‌کنند حمایت کنند.

 

علاوه بر این، در سال ۲۰۲۱، ۵۹ درصد از کل آلومینیومی که اپل در محصولاتش ارسال می‌کرد، از منابع بازیافتی بود. اپل همچنین پیشرفت قابل توجهی در راستای هدف این شرکت برای حذف پلاستیک از بسته بندی های خود تا سال ۲۰۲۵ داشته است، به طوری که پلاستیک ها تنها ۴ درصد از بسته بندی ها را در سال ۲۰۲۱ تشکیل می دهند. از سال ۲۰۱۵، اپل پلاستیک را در بسته بندی های خود ۷۵ درصد کاهش داده است.

 

اپل علاوه بر این، در سال مالی ۲۰۲۱، ۴۵ درصد عناصر خاکی کمیاب بازیافتی، ۳۰ درصد قلع بازیافتی، ۱۳ درصد کبالت بازیافتی تایید شده و طلای بازیافتی تایید شده را در سال مالی ۲۰۲۱ گنجانده است.

همچنین، اپل یک ماشین بازیافت جدید به نام Taz را معرفی کرد که از «فناوری شبیه خردکن برای جدا کردن آهنرباها از ماژول‌های صوتی و بازیابی عناصر کمیاب‌تر خاکی» استفاده می‌کند. که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، اکنون می تواند ۲۳ مدل آیفون را برای فرآیند بازیافت جدا کند.

 

طبق این گزارش، این شرکت همچنین تلاش کرد تا از طریق پروژه هایی برای حذف CO2 از جو در سال ۲۰۲۱، افزایش آلودگی را لغو کند.

منبع : gadgets360

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *