شارژ سریع اپل واچ سری 7 پس از به روزرسانی جدید قطع می شود

شارژ سریع اپل واچ سری 7 پس از به روزرسانی جدید قطع می شود

شارژ سریع اپل واچ سری 7 پس از به روزرسانی جدید قطع می شود

ظاهراً به‌روزرسانی WatchOS 8.5 که هفته گذشته برای اپل واچ منتشر شد، پشتیبانی از شارژ سریع را قطع می‌کند.

 

این به‌روزرسانی، امکان مجوز خرید و اشتراک Apple TV را مستقیماً از مچ دست کاربران به ارمغان آورده بود. کاربران همچنین می توانند از نکات صوتی در Fitness+ با تفسیر صوتی حرکات نمایش داده شده در طول تمرینات پس از به روز رسانی استفاده کنند. اما گزارش‌های اخیر به کاربران اپل واچ سری 7 اشاره می‌کنند که تأیید می‌کنند که watchOS 8.5 به نظر می‌رسد پشتیبانی از شارژ سریع را قطع می‌کند – ویژگی که مختص اپل واچ سری 7 بود.

 

همانطور که در گزارش 9to5Mac مشخص شده است، پس از به روز رسانی watchOS 8.5، شارژ سریع اپل واچ سری 7 دیگر برای برخی از کاربران کار نمی کند.

تعدادی از کاربران آسیب دیده اپل واچ سری 7 به تالارهای گفتمان پشتیبانی اپل و Reddit رفته اند تا نحوه کاهش سرعت پشتیبانی از شارژ سریع پس از به روز رسانی به watchOS 8.5 را به اشتراک بگذارند.

 

آخرین نسخه واچ او اس اپل، اعلان‌های ریتم نامنظم را به‌روزرسانی کرده بود که برای بهبود شناسایی فیبریلاسیون دهلیزی طراحی شده بود. نسخه WatchOS 8.5 همچنین شامل لیستی از ضمیمه ها بود که در صفحه به‌روزرسانی‌های امنیتی به تفصیل آمده است. کاربران دارای watchOS 8.5 نیز ابزار جدیدی دریافت کردند که به کاربران اجازه می‌دهد اپل واچ خود را به صورت بی‌سیم بازیابی کنند. پیش از این، کاربران باید به یک مرکز خدمات مراجعه می کردند تا در صورت بروز مشکل غیرقابل حل، سفت افزار اپل واچ را تعمیر کنند.

 

همانطور که قبلاً ذکر شد، این به روز رسانی قابلیت مجاز کردن خرید و اشتراک Apple TV را مستقیماً از مچ دست کاربران نیز اضافه کرده بود. کاربران همچنین می‌توانستند از نکات صوتی در Fitness+ با تفسیر صوتی حرکات نمایش داده شده در طول تمرینات پس از به‌روزرسانی استفاده کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه