CNN Plus تعطیل شد!

()

CNN Plus تعطیل شد!

CNN Plus تعطیل شد!

اکنون که سی‌ان‌ان تصمیم گرفته است که پخش جدید سی‌ان‌ان پلاس را کمتر از یک ماه پس از پخش زنده‌اش تعطیل کند، ممکن است از خود بپرسید که چه مشکلی رخ داده است.

 

گزارشی از Axios دارای نموداری است که نشان می‌دهد این سرویس استریم تا رسیدن به هدف پیش‌بینی‌ شده برای تماشای پایان سال فاصله زیادی داشته است و تنها در سال ۲۰۲۲ ۴۰۰ میلیون دلار صرف تلاش برای رسیدن به آن می‌شود.

 

سی ان ان پیش بینی کرد که این سرویس تا پایان سال دو میلیون مشترک خواهد داشت، اما حدود دو هفته بعد متوجه شدند که تنها توانسته اند ۱۵۰۰۰۰ نفر را جذب کنند. در ابتدا، این خیلی بد به نظر نمی رسد، اما با توجه به اینکه سرویس هایی مانند دیزنی پلاس در روز اول ۱۰ میلیون مشترک داشت – و Quibi که به طور مشابه در اوایل زندگی تعطیل شد، شاهد ثبت نام ۹۱۰۰۰۰ نفر در چند روز اول بود. این برای CNN زیاد نبود.

 

استریم برای همه مناسب نیست، اما CNN خودش را برای به دست آوردن پول زیادی آماده کرده بود. سی ان ان پلاس قرار بود تا سال ۲۰۳۰ سالانه ۸۰۰ میلیون دلار سود داشته باشد، یک گاو نقدی حتی بزرگتر از شبکه کابلی آن امروز (که حدود ۵۰۰ میلیون دلار سود سالانه دارد، تخمین های Axios).

CNN Plus تعطیل شد!2

تا سال ۲۰۳۰، سی ان ان شرط بندی کرده بود که ۳۰ میلیون نفر یا ۵.۹۹ دلار در ماه یا ۵۹.۹۹ دلار در سال (یا ۲.۹۹ دلار در ماه اگر مشترک اولیه بودند) داشته باشد، امیدوار بود که افزایش مشترکین در نهایت به جای صرف هزینه به سمت درآمدزایی تغییر کند. . تا سال ۲۰۲۴، سی‌ان‌ان فکر می‌کرد که تنها ۲۰۰ میلیون دلار از دست خواهد داد و در سال ۲۰۲۵ شکست خواهد خورد. از آنجا، این شرکت پیش‌بینی می‌کرد که در سال ۲۰۲۶، ۲۰۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد قبل از اینکه به آرامی راه خود را تا رسیدن به هدف پایان دهه ۸۰۰ میلیون دلاری خود در سال ۲۰۳۰ طی کند.

 

ما منطق دقیقی را که باعث شد CNN قطع کند، نمی دانیم، اما با دیدن اینکه چگونه CNN Plus فقط ۱۵۰۰۰۰ مشترک داشت و ظاهراً باید یک میلیارد دلار برای شانس آن ۸۰۰ میلیون دلار در سال بسوزاند، سخت نیست که ببینیم چه چیزی در آن وجود دارد. سهام در عوض، CNN زودتر منتشر شد.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *