Deathloop اولین بازی با نرخ فریم AMD است که FSR 2.0 را تقویت می کند

Deathloop اولین بازی با نرخ فریم AMD است که FSR 2.0 را تقویت می کند

Deathloop اولین بازی با نرخ فریم AMD است که FSR 2.0 را تقویت می کند

اگر متوجه نشده اید، سازندگان تراشه در میانه یک انقلاب ارتقاء سطح هستند. AMD، Intel و Nvidia همگی در تلاش هستند تا ثابت کنند که الگوریتم ها می توانند بر عملکرد رندر بومی برتری داشته باشند.

 

چرا چرخه های GPU گرانبها را روی 4K اصلی صرف کنید، در حالی که می توانید در عوض با ارتقاء تصاویر کوچکتر، تصویر واضح تر و دقیق تری دریافت کنید؟

 

اعتراف می کنم این بحثی است که هرگز کاملاً من را متقاعد نکرده است. اما FidelityFX Super Resolution 2.0 جدید AMD که برای اولین بار امروز در یک به‌روزرسانی برای Deathloop ارائه می‌شود، ممکن است پتانسیل تغییر آن را در رایانه شخصی داشته باشد. وصله بازی جدید همچنین شامل برخی از گزینه‌های کلیدی دسترسی است – در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

PC Gamer اکنون می گوید FSR 2.0 «واقعاً بهتر از 4K بومی به نظر می رسد» و Hardware Unboxed یک ویدیوی خارق العاده دارد که عملکرد FSR 2.0 را تقریباً در هر نوع تیراندازی که می خواهید نشان می دهد – از جمله DLSS Nvidia، FSR 1.0 اصلی، و رندر بومی هر کدام در رزولوشن های 4K، 1440p و 1080p.

 

در حالی که من واقعاً متقاعد نخواهم شد تا زمانی که خودم زمان آن را روشن کنم، اما به نظر می رسد هر دو روزنامه نگار متقاعد شده اند که FSR 2.0 واقعاً از نظر جزئیات بهتر از 4K اصلی به نظر می رسد، و Hardware Unboxed پیشنهاد می کند که ممکن است DLSS انویدیا را اجرا کند. برای پولش هم حتی در 1440p اوضاع کمی بیشتر می شود و در 1080p کاملاً ضعیف است، اما به وضوح بسیار بهتر از AMD FSR 1.0 به نظر می رسد (اگرچه این فناوری نیز کاربردهای خود را دارد).

 

و برای کسانی که موافق هستند به نظر خوب یا بهتر از رندر بومی است، انتظار افزایش نرخ فریم بسیار زیاد است: به گفته این شرکت، برای اجرای Deathloop در 1440p با بالاترین تنظیمات، از جمله raytracing، با سرعت بیش از 60 فریم در ثانیه با RX 6650 XT جدید 400 دلاری AMD کافی است. اما مهمتر از همه، نیازی به کارت گرافیک AMD ندارد:

برای مثال، Hardware Unboxed روی Nvidia RTX 3060 Ti تست شده است، جایی که میانگین سرعت 60 فریم در ثانیه در 4K با حالت کیفیت FSR 2.0 را نشان می دهد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه