نتفلیکس با برنامه های ابتکاری جدید به دنبال افزایش بیننده است

()

نتفلیکس با برنامه های ابتکاری جدید به دنبال افزایش بیننده است

نتفلیکس با برنامه های ابتکاری جدید به دنبال افزایش بیننده است

کمتر از یک ماه است که نتفلیکس از کاهش رشد درآمد و کاهش اولین مشترکش در بیش از یک دهه گذشته خبر داده است، و اکنون نیویورک تایمز گزارش می دهد که در حال سرعت بخشیدن به برنامه های ابتکاری برای تغییر این موارد است.

 

نتفلیکس قبلاً آشکارا در مورد وادار کردن افرادی که لاگین حساب خود را به اشتراک می گذارند برای پرداخت بیشتر صحبت می کرد، و به محض اینکه گزارش منتشر شد، رید هستینگز، یکی از مدیران اجرایی، آهنگ خود را در جریان پخش تبلیغاتی تغییر داد و گفت که سعی خواهد کرد این موضوع را در «یکی دوسال بعدی» کشف کند. به گزارش تایمز، یادداشت اخیر به کارمندان نشان می‌دهد که مدیران اکنون در نظر دارند تا در سه ماه آخر سال ۲۰۲۲ این ردیف تبلیغاتی را معرفی کنند و در همان پنجره شروع به کار برای به اشتراک‌گذاری رمز عبور می‌کنند.

 

دیزنی پلاس در ماه مارس قصد خود را برای پخش با پشتیبانی تبلیغاتی اعلام کرد و کتی کک در مورد آن نوشت و پرسید چه مدت طول می کشد تا دیگران آن را دنبال کنند. به نظر می‌رسد که پاسخ «اصلاً خیلی طولانی نیست»، همانطور که تایمز می‌گوید، یادداشت به طور خاص به این واقعیت اشاره می‌کند که همه رقبای استریم نتفلیکس، به استثنای Apple TV Plus، یا ارائه می‌کنند یا سطوح پخش تبلیغاتی را اعلام کرده‌اند.

 

هنگامی که نتفلیکس تمرکز جدید خود را بر روی اشتراک گذاری رمز عبور اعلام کرد، ریچارد گرینفیلد، تحلیلگر از LightShed Partners به The Verge گفت که این می تواند راهی برای کاهش شکاف بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون مشتری اضافی در ایالات متحده باشد.

 

همه این تغییرات همچنین از آنجایی که نتفلیکس اکنون گران‌تر از همیشه است، وارد می‌شوند. جدیدترین افزایش قیمت، قیمت ماهانه برنامه پخش استاندارد HD با دو استریم همزمان را با ۱.۵۰ دلار به ۱۵.۴۹ دلار در ماه افزایش داد، در حالی که سطح پریمیوم آن با ۴K و چهار پخش همزمان اکنون در ایالات متحده ۱۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.