نتفلیکس تا پایان سال بیش از 50 بازی منتشر خواهد کرد

نتفلیکس تا پایان سال بیش از 50 بازی منتشر خواهد کرد

نتفلیکس تا پایان سال بیش از 50 بازی منتشر خواهد کرد

نتفلیکس ممکن است سود زیادی به دست نیاورد، اما این سرویس استریم در حال آزمایش راه‌هایی برای افزایش ترافیک کاربران در سرویس بازی خود است که سال گذشته راه‌اندازی کرد.

 

در نوامبر 2021، پلتفرم OTT 5 عنوان بازی از جمله Stranger Things را به کاتالوگ بازی های خود معرفی کرد. کاتالوگ بازی‌های نتفلیکس به مشترکین اجازه می‌دهد تا بازی‌های منتخب را در اندروید و iOS به صورت رایگان دانلود و بازی کنند. تنها شش ماه پس از راه اندازی این سرویس، نتفلیکس در حال حاضر 18 بازی در کاتالوگ خود دارد. به گزارش واشنگتن پست، اکنون، تا پایان سال 2022، این پلتفرم در حال برنامه ریزی برای گسترش لیست بازی ها به بیش از 50 بازی است.

 

در این گزارش نام هیچ یک از بازی هایی که به لیست اضافه خواهند شد فاش نشده است. گفته می‌شود که عناوین آینده هنوز در دست بررسی هستند، و نام‌های احتمالی سر و صدا وجود دارد. با این حال، سرویس استریم چند روز قبل اعلامیه‌ای را برای تایید توسعه یک بازی موبایل و یک برنامه تلویزیونی بر اساس بازی تخته‌ای Exploding Kittens منتشر کرد. این بازی قرار است ماه آینده روی پلتفرم عرضه شود، در حالی که مجموعه انیمیشن کمدی بزرگسالان در سال 2023 منتشر خواهد شد.

 

اخبار مربوط به گسترش کاتالوگ بازی های نتفلیکس در زمانی منتشر می شود که غول استریمینگ از از دست دادن 200000 مشترک در سه ماهه اول خود خبر داد. حمله روسیه به اوکراین منجر به از دست دادن 700000 عضو نتفلیکس به دلیل تعلیق خدمات شد.

 

برای مقابله با ضرر، پلتفرم OTT هزینه اشتراک کم‌تری را همراه با تبلیغات ارائه می‌کند که کاملاً مشابه رقبای خود HBO Max و Disney+ است. در میان رقابت سخت و مشکلات اشتراک گذاری رمز عبور، نتفلیکس هم اکنون چشمان خود را به سرویس بازی دوخته است تا سودهای کلانی در بازار کسب کند و ارزش سهام خود را افزایش دهد.

 

کاتالوگ بازی های فعلی نتفلیکس شامل عناوینی مانند:

Into the Dead 2: Unleashed، Asphalt Xtreme، Card Blast، Dungeon Dwarves، Knittens، Stranger Things 3: The Game، و Stranger Things: 1984 است.

جدای از اینها، همچنین میزبان یک برنامه چیزهای بی اهمیت روزانه به نام Trivia Quest است که دانش بینندگان خود را از طریق یک مسابقه جدید هر روز با 24 سؤال آزمایش می کند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه