نتفلیکس ویژگی جدید Category Hub را معرفی کرد

نتفلیکس ویژگی جدید Category Hub را معرفی کرد

نتفلیکس ویژگی جدید Category Hub را معرفی کرد

نتفلیکس در حال اضافه کردن یک ویژگی جدید به نام “Category Hub” در منوی تلویزیون است که به بینندگان اجازه می دهد محتوای مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنند.

 

جدیدترین هاب در منوی سمت چپ نمایه های کودکان و بزرگسالان نمایش داده می شود و به مشترکین امکان می دهد ژانرهای مورد علاقه خود را پیدا کنند و دسته های جدیدی از فیلم ها را کشف کنند. مشترکین پلتفرم استریم می‌توانند سه توصیه برتر دسته‌بندی را متناسب با عادت‌های تماشای آن‌ها ببینند. همچنین شامل مجموعه‌های مدیریت‌شده بر اساس تعطیلات می‌شود. نتفلیکس اخیرا Double Thumbs Up را معرفی کرده است، راهی برای کاربران برای نشان دادن محتوای مورد علاقه خود در این پلتفرم.

 

نتفلیکس روز پنجشنبه از طریق یک پست وبلاگی از ورود Category Hub جدید خبر داد. با جدیدترین قابلیت ها، اعضا در سراسر جهان می توانند به جای جستجوی عناوین، ژانرها و عناوین مختلف را در یک مکان پیدا کنند. همانطور که گفته شد، منوی سمت چپ دارای Category Hub است و در پروفایل کودکان و بزرگسالان در دسترس خواهد بود. نتفلیکس سه دسته برتر را بر اساس عادات تماشای کاربران ارائه می دهد. این مجموعه شامل مجموعه‌های انتخاب شده بر اساس تعطیلات از جمله روز جهانی زن و روز زمین است. همچنین دسته بندی های کلی مانند اکشن، کمدی، درام، و ترسناک را در میان دیگران نشان می دهد.

 

غول سرویس استریم به طور مرتب تغییراتی را در رابط کاربری خود ایجاد می کند. اخیراً، نتفلیکس گزینه‌ای مبتنی بر شست معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد توصیه‌های خود را در مورد آنچه که تماشا می‌کنند ارائه دهند. معیار رتبه‌بندی را می‌توان در کنار دکمه‌های Thumbs Up و Thumbs Down در دستگاه‌های تلفن همراه تلویزیون، وب، اندروید و iOS یافت. این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی است که به اشتراک گذاری حساب ها در خارج از خانواده اعضای خانواده با هزینه اضافی اجازه می دهد. این شرکت در حال آزمایش ویژگی‌ها در شیلی، کاستاریکا و پرو است و به اعضای برنامه استاندارد و ممتاز خود اجازه می‌دهد تا حداکثر دو نفر را اضافه کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه