Google Fi قیمت طرح نامحدود را کاهش می‌دهد

Google Fi قیمت طرح نامحدود را کاهش می‌دهد

Google Fi قیمت طرح نامحدود را کاهش می‌دهد

Google Fi علاوه بر افزودن داده‌های پرسرعت بیشتر قیمت‌ها را در دو طرح تلفن همراه نامحدود خود کاهش می‌دهد.

 

طرح Simply Unlimited از 60 دلار در ماه به 50 دلار در ماه برای یک خط کاهش یافته است، در حالی که طرح نامحدود پلاس با امکانات کامل اکنون 65 دلار در ماه برای یک خط در مقایسه با قیمت قبلی 70 دلار در ماه است. این اولین کاهش قیمت برای طرح‌های Unlimited Plus و Simply Unlimited از زمان عرضه آن‌ها به ترتیب در سال‌های 2019 و 2021 است.

 

هزینه ارزان‌تر همراه با داده‌های پرسرعت بیشتر در هر دو طرح است که از 22 گیگابایت به 50 گیگابایت با طرح Unlimited Plus و از 22 گیگابایت به 35 گیگابایت با Simply Unlimited افزایش می‌یابد. همانطور که در صفحه برنامه های به روز شده MVNO ذکر شد، Google Fi می گوید پس از اینکه از هر یک از محدودیت ها فراتر رفتید، شروع به کاهش داده های شما می کند. و اگر می خواهید از تلفن یا لپ تاپ خود به عنوان یک هات اسپات موبایل استفاده کنید، گوگل 5 گیگابایت را برای اتصال به هات اسپات به طرح Simply Unlimited خود اضافه می کند، ویژگی که قبلا فقط با Unlimited Plus در دسترس بود.

 

هر دو برنامه اکنون شامل تماس های نامحدود در کانادا و مکزیک نیز می شوند. قبل از به‌روزرسانی، فقط می‌توانستید با کانادا یا مکزیک تماس رایگان برقرار کنید، نه در سفر به هر یک از این کشورها. طرح منعطف پرداختی Google Fi همچنین تماس های رایگان با هر دو کشور دریافت می کند، بدون تغییر در قیمت 20 دلار در ماه آن برای یک خط و هزینه استفاده 10 دلار / گیگابایت.

 

اگرچه هر دو طرح تماس، متن و داده نامحدود ارائه می‌دهند، طرح Simply Unlimited در مقایسه با طرح Unlimited Plus با محدودیت‌هایی همراه است، مانند استفاده از داده هات اسپات محدود، ناتوانی در اشتراک‌گذاری داده در سایر دستگاه‌ها مانند تبلت و همچنین مقصدهای کمتری برای تماس، پیامک و داده رایگان پشتیبانی می شود.

 

با این حال، قیمت پایین‌تر آن، همراه با افزودن اتصال به نقطه اتصال، می‌تواند آن را به یک رقیب جدی‌تر در مورد برنامه‌های بودجه نامحدود تبدیل کند. برای مقایسه، Visible by Verizon داده های نامحدودی را به قیمت 40 دلار در ماه برای یک خط ارائه می دهد، طرح نامحدود اصلی Verizon از 70 دلار در ماه شروع می شود (با صورتحساب بدون کاغذ و پرداخت خودکار)، مقرون به صرفه ترین طرح نامحدود AT&T هزینه 65 دلار در ماه (با پرداخت خودکار) دارد. و صورتحساب بدون کاغذ)، در حالی که طرح ضروری T-Mobile برای شما 60 دلار در ماه (با پرداخت خودکار) هزینه می کند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه