اینستاگرام از آزمایش های جدید در قسمت استوری ها خبر داد

اینستاگرام از آزمایش های جدید در قسمت استوری ها خبر داد

اینستاگرام از آزمایش های جدید در قسمت استوری ها خبر داد

گفته می‌شود اینستاگرام در حال آزمایش طرح‌بندی جدید استوری است که پست‌های بیش از حد را از آپلود استوری‌های کاربران پنهان می‌کند. ظاهراً این ویژگی فقط سه داستان اول را نشان می دهد، در حالی که تمام داستان های بعد از آن پنهان می شوند.

 

کاربران در حال حاضر می‌توانند تا ۱۰۰ تصویر یا ویدیو را به‌طور هم‌زمان در استوری‌ها ارسال کنند، که ممکن است مدتی طول بکشد تا دیگران آن را ببینند. بنابراین، ویژگی جدید در صورت پیاده سازی، باعث می شود که مشاهده تمام استوری های کاربران سریعتر شود. طبق گزارش، کاربران می‌توانند روی دکمه «نمایش همه» ضربه بزنند تا بقیه داستان‌ها را ببینند.

 

طبق اطلاعات فاش شده، ویژگی جدید در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و تنها برای کاربران محدودی در دسترس است. یک کاربر برزیلی اینستاگرام Phill Ricelle برای اولین بار متوجه این ویژگی شد و گوشه ای از آن را از طریق یک توییت به اشتراک گذاشت، جایی که اینستاگرام تنها سه استوری اول یک کاربر را نمایش می دهد. همانطور که گفته شد، در صورت انتشار این ویژگی جدید، طبق گزارش ها، کاربران باید برای مشاهده بقیه استوری های ارسال شده، روی دکمه «نمایش همه» ضربه بزنند. اگر کاربران این کار را ترجیح ندهند و فقط صفحه را بکشند، اینستاگرام مستقیماً بعد از سه پست اول به استوری کاربر بعدی می‌رود.

 

این به‌روزرسانی می‌تواند قابل توجه باشد زیرا به جای پیمایش خودکار برای باز کردن استوری‌ها و پخش بی‌وقفه آن‌ها، اکنون تمایل دارد داستان‌های کاربران بیشتری را نشان دهد، اما پست‌های کمتری را به ازای هر کاربر نشان می‌دهد. از سوی دیگر، برای سازندگان یا اینفلوئنسرها، این یک خبر بد به نظر می‌رسد، زیرا این به‌روزرسانی احتمالاً پس از پست سوم امکان بازدید کمتر از استوری‌هایشان را خواهد داشت.

 

علاوه بر این، طرح‌بندی داستان‌های جدید احتمالاً زمانی که آزمایش بازخورد مثبتی از کاربران دریافت کرد، به‌طور گسترده در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال، اگر آزمایش ناموفق باشد، این تغییرات ممکن است هرگز برای همه اتفاق نیفتد.

 

در همین حال، اینستاگرام متعلق به متا اخیراً اعلام کرد که در حال آماده شدن برای پشتیبانی از توکن‌های غیرمثلی (NFT) است که بر روی چهار بلاک چین – اتریوم، پلیگون، سولانا و فلو ساخته شده‌اند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه