اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد محصولات را در پست های خود تگ کنند

اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد محصولات را در پست های خود تگ کنند

اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد محصولات را در پست های خود تگ کنند

اینستاگرام قابلیت برچسب گذاری محصولات خود را برای همه کاربران در ایالات متحده باز می کند، به این معنی که دیگر نیازی به یک حساب تجاری یا سازنده برای برچسب گذاری محصولات در پست های خود ندارید.

 

از امروز، این ویژگی «طی چند ماه آینده» برای همه عرضه خواهد شد.

اینستاگرام به اپلیکیشنی تبدیل شده است که تقریباً همه چیز در آن قابل خرید است، و اکنون می‌توانید همان ظاهری را که دوستتان در پست‌های خود می‌پوشد، خریداری کنید.

 

این پلتفرم برای اولین بار در سال 2016 برچسب گذاری محصول را به عنوان بخشی از فشار اولیه خود به سمت تجارت الکترونیک راه اندازی کرد و بعداً از برچسب های محصول در پست ها و داستان های ویدیویی (و در نهایت Reels) پشتیبانی کرد. همانطور که تجربه خرید اینستاگرام در حال تکامل بود، این پلتفرم یک ویژگی پرداخت بومی را اضافه کرد که به شما امکان می‌دهد محصولات را مستقیماً از برچسب‌ها خریداری کنید و همچنین به سازندگان این امکان را می‌دهد تا محصولات را در پست‌های خود برچسب‌گذاری کنند. 

 

برای برچسب گذاری یک محصول، با ایجاد یک پست مانند آنچه که معمولاً انجام می دهید، شروع کنید. پس از انتخاب فیلتر خود و انجام تنظیمات، به صفحه بعد بروید و با استفاده از گزینه “تگ افراد” برند محصولات را در پست خود تگ کنید. از اینجا، «تگ محصولات» را می‌بینید که می‌توانید روی محصول در عکس یا ویدیوی خود ضربه بزنید و سپس محصول آن برند را جستجو کنید تا یک برچسب اضافه کنید. سایر کاربران می توانند برچسب های محصول را در پست شما ببینند و می توانند برای خرید روی آنها ضربه بزنند.

 

آن یه، سخنگوی متا به The Verge گفت که اینفلوئنسرها از خریدهایی که از طریق برچسب های محصول انجام می شود، پولی دریافت نمی کنند، اما این پلتفرم در حال حاضر در حال آزمایش یک برنامه وابسته با سازندگان منتخب است که به آنها اجازه می دهد از طریق محصولات برچسب گذاری شده، کمیسیون دریافت کنند.

 

اینستاگرام در حال حاضر تعداد قابل توجهی از کاربران دارد که محصولات را در پست های خود برچسب گذاری می کنند، به طوری که 1.6 میلیون نفر حداقل یک محصول را در هفته تگ می کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه