Prey and Jotun نسخه Valhalla در فروشگاه Epic Games رایگان می شود

Prey and Jotun نسخه Valhalla در فروشگاه Epic Games رایگان می شود

Prey and Jotun نسخه Valhalla در فروشگاه Epic Games رایگان می شود

Prey and Jotun: Valhalla Edition هفته آینده در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهد بود.

 

اولی یک بازی علمی تخیلی از Arkane Studios است که در ویندوز موجود است، در حالی که دومی یک بازی اکشن ماجراجویی دست‌کشیده است که توسط Thunder Lotus Games برای ویندوز و macOS ساخته شده است. هر دو عنوان قبلا به صورت رایگان در فروشگاه ارائه شده بودند. هر کسی که دارای حساب فروشگاه Epic Games است می‌تواند به سادگی وارد سیستم شود تا آنها را هفته آینده به کتابخانه خود اضافه کند، مانند هر بازی دیگری که به صورت رایگان توسط Epic Games ارائه می‌شود.

 

بازی‌های رایگان هفته آینده در صفحه فرود عناوین رایگان فروشگاه Epic Games منتشر شده است. گیمرها می توانند Prey و Jotun: Valhalla Edition را از 12 می به کتابخانه بازی خود اضافه کنند. دانلود آنها تا 19 مه رایگان خواهد بود و حتی پس از پایان تبلیغات، پس از اینکه در گیمر قرار گرفت، می توانند دوباره دانلود شوند.

 

عنوان اول، Prey، عنوانی در سال 2017 است که در یک جدول زمانی متناوب در سال 2032 اتفاق می‌افتد. گیمرها با بیدار شدن در ایستگاه فضایی Talos I که به دور ماه می‌چرخد، باید تلاش کنند تا با استفاده از ابزارهایی که در اطراف شما یافت می‌شوند زنده بمانند و در عین حال تهدید مرموز را کشف کنند. ایستگاه فضایی به‌عنوان یکی از آخرین بازمانده‌ها، بازیکنان باید آیتم‌هایی را با نقشه‌ها، ابزارها و ابزارهای موجود در ایستگاه بسازند – در حالی که از موجودات خطرناکی که می‌توانند خود را به عنوان اشیاء معمولی مبدل کنند، اجتناب کنند.

 

از سوی دیگر، Jotun: Valhalla Edition به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به جای ثورا، وایکینگی که با مرگی غم‌انگیز می‌میرد، قدم بگذارند. برای اینکه خود را نجات دهد، او باید با شکست دادن پنج جوتون، غول عنصری متشکل از پنج دسته – گیاه، رعد و برق، غول یخی، آتش و جنگجو، خود را به خدایان نورس ثابت کند. با ترکیبی از کاوش و حل معما، گیمرها باید در هر مرحله به Rune و God Shrine برسند تا داستان را ادامه دهند و به ترتیب God Powers را باز یا ارتقا دهند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه