بازی Rocket League حالت بتل رویال دریافت می کند

بازی Rocket League حالت بتل رویال دریافت می کند

بازی Rocket League حالت بتل رویال دریافت می کند

Rocket League، بازی با فرضیه ساده و در عین حال زیبا «اگر فوتبال فوتبال بود چه می‌شد»، با حالت بازی جدید خود یعنی Knockout Bash، به‌عنوان نبرد رویال تبدیل می‌شود.

 

Battle royale-ification فرآیندی است که در بازی های ویدیویی اتفاق می افتد.

 

از 27 آوریل، Knockout Bash هشت بازیکن را در یک مسابقه رایگان برای همه قرار می دهد تا آخرین اتومبیلی باشد که رانندگی می کند. Knockout Bash دارای ویژگی‌های یک حالت معمولی نبرد رویال است:

مرگ دائمی (در این مورد، به جای بازپرداخت‌های بی‌نهایت، بازیکنان قبل از پایان بازی سه KO دریافت می‌کنند) و یک منطقه خطر تجاوزگر با یک میدان نبرد که همیشه در حال کوچک شدن است.

 

Rocket League اقدامات جدیدی را اضافه می کند و توانایی های موجود را افزایش می دهد تا حس تخریب دربی Knockout Bash را افزایش دهد. بازیکنان می توانند حریفان را گرفته و آنها را در معرض خطر قرار دهند. پرش‌های دوبل اکنون به پرش‌های سه‌گانه تبدیل می‌شوند و بازیکنان را بالاتر می‌فرستند، ماشین‌های هجومی بازیکنان را بیشتر از بین می‌برد، یک بلوک به موقع آن حملات را دفع می‌کند، و بازیکنان می‌توانند قبل از تنظیم مجدد توانایی، چهار بار در هوا جاخالی دهند. اگر بازیکنی از زمین مسابقه حذف شود، چند ثانیه فرصت دارد تا قبل از گرفتن KO’d به منطقه امن بازگردد.

 

ناک اوت باش از 27 آوریل شروع می شود و تا 10 می ادامه خواهد داشت. باشد که شانس همیشه در کاربراتور شما باشد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه