سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت ۱۰ به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

()

سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت ۱۰ به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت 10 به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

گوشی‌های سری گلکسی A23 و گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به‌روزرسانی‌های امنیتی ماه می ۲۰۲۲ را دریافت می‌کنند.

 

به‌روزرسانی امنیتی برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی A23 در برخی از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و روسیه منتشر می‌شود. گفته می شود سایر بازارها مانند آفریقا، آمریکا و کشورهای آسیایی آخرین به روز رسانی را ظرف چند روز آینده دریافت خواهند کرد. با این حال، به‌روزرسانی ماه مه ۲۰۲۲ برای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس در حال حاضر در برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی از جمله مالزی و سوئیس در دسترس است.

 

طبق گزارش SamMobile، به‌روزرسانی امنیتی ماه مه ۲۰۲۲ برای Samsung Galaxy A23 با نسخه سیستم عامل A235FXXU1AVE4 ارائه می‌شود که ادعا می‌شود ده‌ها مشکل حفظ حریم خصوصی و امنیتی در گوشی‌ها را برطرف می‌کند. طبق گزارش، آخرین به‌روزرسانی همچنین برخی از باگ‌های عمومی را رفع می‌کند و در بهبود پایداری دستگاه مفید خواهد بود.

 

از سوی دیگر، گزارش دیگری از SamMobile می گوید که سامسونگ به روز رسانی امنیتی ماه می ۲۰۲۲ را برای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس نیز منتشر کرده است. به روز رسانی نرم افزاری برای هر دو گوشی هوشمند با نسخه سیستم عامل N97xFXXU8HVE5 ارائه می شود.

 

این گزارش همچنین می گوید که سامسونگ گلکسی نوت ۱۰+ ۵G، که در بازارها از جمله هند موجود نیست، همچنین آخرین به روز رسانی را با نسخه سیستم عامل N976BXXU8HVE5 در سوئیس دریافت می کند.

 

درست مانند سامسونگ گلکسی A23، آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای سری گلکسی نوت ۱۰ ده ها مشکل حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می کند. این به‌روزرسانی همچنین باگ‌های عمومی را برطرف کرده و پایداری دستگاه را در گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس بهبود می‌بخشد.

 

همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی می ۲۰۲۲ برای سامسونگ گلکسی A23 در حال حاضر در آلمان و روسیه در دسترس است. در همین حال، گوشی های گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس در حال دریافت این به روز رسانی نرم افزاری در مالزی و سوئیس هستند.

 

کاربران واجد شرایط Samsung Galaxy آخرین به روز رسانی را به صورت خودکار دریافت خواهند کرد. کاربران همچنین می‌توانند با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب، به‌روزرسانی را در هر یک از کشورهای ذکر شده در بالا بررسی کنند.

منبع : gadgets360

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.