سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت 10 به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت 10 به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

سامسونگ گلکسی A23 و سری گلکسی نوت 10 به ‌روزرسانی امنیتی دریافت می کنند

گوشی‌های سری گلکسی A23 و گلکسی نوت 10 سامسونگ به‌روزرسانی‌های امنیتی ماه می 2022 را دریافت می‌کنند.

 

به‌روزرسانی امنیتی برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی A23 در برخی از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و روسیه منتشر می‌شود. گفته می شود سایر بازارها مانند آفریقا، آمریکا و کشورهای آسیایی آخرین به روز رسانی را ظرف چند روز آینده دریافت خواهند کرد. با این حال، به‌روزرسانی ماه مه 2022 برای سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس در حال حاضر در برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی از جمله مالزی و سوئیس در دسترس است.

 

طبق گزارش SamMobile، به‌روزرسانی امنیتی ماه مه 2022 برای Samsung Galaxy A23 با نسخه سیستم عامل A235FXXU1AVE4 ارائه می‌شود که ادعا می‌شود ده‌ها مشکل حفظ حریم خصوصی و امنیتی در گوشی‌ها را برطرف می‌کند. طبق گزارش، آخرین به‌روزرسانی همچنین برخی از باگ‌های عمومی را رفع می‌کند و در بهبود پایداری دستگاه مفید خواهد بود.

 

از سوی دیگر، گزارش دیگری از SamMobile می گوید که سامسونگ به روز رسانی امنیتی ماه می 2022 را برای سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس نیز منتشر کرده است. به روز رسانی نرم افزاری برای هر دو گوشی هوشمند با نسخه سیستم عامل N97xFXXU8HVE5 ارائه می شود.

 

این گزارش همچنین می گوید که سامسونگ گلکسی نوت 10+ 5G، که در بازارها از جمله هند موجود نیست، همچنین آخرین به روز رسانی را با نسخه سیستم عامل N976BXXU8HVE5 در سوئیس دریافت می کند.

 

درست مانند سامسونگ گلکسی A23، آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای سری گلکسی نوت 10 ده ها مشکل حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می کند. این به‌روزرسانی همچنین باگ‌های عمومی را برطرف کرده و پایداری دستگاه را در گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس بهبود می‌بخشد.

 

همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی می 2022 برای سامسونگ گلکسی A23 در حال حاضر در آلمان و روسیه در دسترس است. در همین حال، گوشی های گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس در حال دریافت این به روز رسانی نرم افزاری در مالزی و سوئیس هستند.

 

کاربران واجد شرایط Samsung Galaxy آخرین به روز رسانی را به صورت خودکار دریافت خواهند کرد. کاربران همچنین می‌توانند با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب، به‌روزرسانی را در هر یک از کشورهای ذکر شده در بالا بررسی کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه