Spotify ویژگی «Swipe to Queue» را برای افزودن آهنگ‌ جدید ارائه می‌دهد

Spotify ویژگی «Swipe to Queue» را برای افزودن آهنگ‌ جدید ارائه می‌دهد

Spotify ویژگی «Swipe to Queue» را برای افزودن آهنگ‌ جدید ارائه می‌دهد

کاربران Spotify در اندروید ژست مورد انتظار “Swipe to Queue” را دریافت می کنند.

 

این ویژگی سال ها برای کاربران iOS انحصاری بود. به نظر می رسد Spotify در حال ارائه این ویژگی جدید برای کاربران در نسخه بتا این برنامه است و انتظار می رود همه کاربران اندروید به زودی بتوانند از ژست کشیدن انگشت استفاده کنند. ماه گذشته، Spotify با خرید Podsights و Chartable، دو سرویسی که بینش بیشتری را برای تبلیغ‌کنندگان و ناشران پادکست ارائه می‌کنند، سرمایه‌گذاری خود را در پادکست عمیق‌تر کرد.

 

لازم به ذکر است که نام “Swipe to Queue” رسمی نیست، زیرا این شرکت هنوز هیچ اطلاعیه ای در مورد عرضه اندروید خود نداده است. این ویژگی اضافه کردن آهنگ ها را به صف Spotify با یک حرکت آسان آسان می کند. این ویژگی برای اولین بار در یک موضوع Reddit مشاهده شد. کاربر Far-Contact-9369 اشاره کرد که این ویژگی برای کاربران Spotify در اندروید منتشر شده است.

 

گجت 360 می تواند به طور مستقل تأیید کند که این ویژگی برای چندین کاربر اندروید در آخرین نسخه بتا Spotify در دسترس است.

در دیگر اخبار مرتبط با Spotify، در ماه فوریه Podsights و Chartable را خریداری کرد. Podsights به بازاریابان کمک می کند تا اثربخشی تبلیغات خود را بسنجند، حوزه ای که Spotify گفت که چالش بزرگی بوده است. Chartable بینش مخاطبان را ارائه می دهد که به ناشران پادکست کمک می کند اثربخشی کمپین های رشد خود را اندازه گیری کنند.

خرم مالیک، رئیس بازاریابی کسب و کار تبلیغات در Spotify درباره این خرید گفت:

«خریدهای ما از پخش‌کننده‌های فناوری پادکست Podsights و Chartable در پیگیری ما برای ارتقای سطح بینش اندازه‌گیری صدای دیجیتال مفید است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه