Spotify برنامه Greenroom را به Spotify Live تغییر نام می دهد

Spotify برنامه Greenroom را به Spotify Live تغییر نام می دهد

Spotify برنامه Greenroom را به Spotify Live تغییر نام می دهد

Spotify در حال تغییر نام اپلیکیشن صوتی Greenroom خود به عنوان Spotify Live است و ویژگی های آن را در برنامه اصلی Spotify قرار می دهد.

Spotify Live هم به عنوان یک برنامه مستقل و هم به عنوان یک ویژگی پخش زنده در برنامه اصلی در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، برنامه اصلی شامل محتوای زنده منتخب از برنامه های اصلی خواهد بود و برنامه مستقل Spotify Live برای همه سازندگان مستقل باز خواهد بود.
شنوندگان می‌توانند از طریق پادکست سازنده یا صفحه هنرمند، برنامه‌های زنده را در Spotify تنظیم کنند و اگر می‌خواهند در چت شرکت کنند یا به میزبان روی صحنه بپیوندند، می‌توانند برای انجام این کار به برنامه Spotify Live مراجعه کنند.

بلومبرگ برای اولین بار ماه گذشته گزارش داد که تغییر نام برای Greenroom در راه است، که Spotify سال گذشته به عنوان رقیب بالقوه Clubhouse راه اندازی کرد. Greenroom بر روی Locker Room ساخته شد، اپلیکیشنی که توسط Betty Labs، توسعه‌دهنده نرم‌افزاری که توسط Spotify مارس گذشته خریداری شد، ایجاد شد.

با این حال، این برنامه با سرعت کم شروع کرد، اما از سایر رقبای صوتی زنده مانند Twitter Spaces عقب ماند.

اسپاتیفای در انتشار خود اعلام کرد که در حال پخش برنامه‌های رویداد زنده برای شروع تغییر نام تجاری است، از جمله رویدادهایی با پادکست انحصاری Spotify Off the Record با DJ Akademiks امروز در ساعت 12:30 عصر به وقت شرقی و بعد از ساعت‌ها با الکس کوپر، مجری برنامه Call Her Daddy.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه