ویژگی جدید کلاب هاوس به کاربران اجازه می دهد افراد را به اتاق های اجتماعی دعوت کنند

ویژگی جدید کلاب هاوس به کاربران اجازه می دهد افراد را به اتاق های اجتماعی دعوت کنند

ویژگی جدید کلاب هاوس به کاربران اجازه می دهد افراد را به اتاق های اجتماعی دعوت کنند

Clubhouse در حال اضافه کردن یک ویژگی جدید برای افزایش تعاملات کاربر در پلتفرم است.

 

برنامه چت صوتی آزمایش یک ویژگی جدید “Wave Bar” را آغاز کرده است که اتصالات موجود به صورت آنلاین را نشان می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا تنها با ارسال یک موج، یک اتاق اجتماعی را با آنها شروع کنند. با جدیدترین قابلیت، دوستان گوینده نیز می توانند به گفتگو بپیوندند. Wave Bar مشابه ویژگی Wave است که توسط Clubhouse در سپتامبر سال گذشته راه اندازی شد. ویژگی Wave به کاربران این امکان را می دهد که به صورت مجازی برای دوستان خود دست تکان دهند تا نشان دهند که برای چت خصوصی باز هستند.

 

Clubhouse روز پنجشنبه آزمایش ویژگی جدید Wave Bar را اعلام کرد. همانطور که گفته شد، کاربران می توانند دوستانی را که آنلاین هستند در نوار  بالای صفحه ببینند و با دست تکان دادن آنها را به چت دعوت کنند.

 

بلندگوها در اتاق اجتماعی می توانند با استفاده از نوار پینگ جدید که در بالای اتاق چیده شده است، در دوستان خود پینگ کنند. Clubhouse این گزینه را برای کاربرانی که ترجیح می دهند مکالمات را خصوصی نگه دارند، قفل می کند. آزمایش Wave Bar از روز جمعه برای کاربران محدود اندروید و iOS آغاز می شود.

 

آزمایش Wave Bar از تلاش‌های Clubhouse برای افزودن چت مبتنی بر متن به پلتفرم پیروی می‌کند. اخیراً گزینه تعامل در اتاق های صوتی از طریق متن را اضافه کرده است. این ویژگی که Chat درون اتاق نام دارد، یک منطقه چت متنی را در یک اتاق زنده ارائه می دهد. Clubhouse همچنین پشتیبانی از 13 زبان جدید را در پلتفرم صوتی اجتماعی معرفی کرد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه