Spotify حالت رادیو مانند خود را تعطیل خواهد کرد

Spotify حالت رادیو مانند خود را تعطیل خواهد کرد

Spotify حالت رادیو مانند خود را تعطیل خواهد کرد

علاوه بر پادکست‌ها، چیزهایی برای ماشین شما و خلاصه‌های شنیداری سالانه، Spotify از سال 2018 آزمایش دیگری را با Stations اجرا کرده است، یک برنامه سبک وزن که برای مشترکین رایگان و پولی در دسترس است.

 

اسپاتیفای پس از اولین عرضه در خارج از کشور با نسخه اندروید، نسخه iOS این برنامه را در سال 2019 راه اندازی کرد و آن را در اختیار کاربران ایالات متحده قرار داد. با این حال، اکنون آزمایش به پایان رسیده است و 9to5Google گزارش می دهد که Spotify شروع به اطلاع رسانی به کاربران کرده است که برنامه در تاریخ 16 مه خاموش می شود.

 

اگر از ایستگاه‌ها استفاده کرده‌اید، می‌توانید از سایت دیدن کنید تا لیست‌های انتخابی مورد علاقه خود را به برنامه اصلی Spotify منتقل کنید، که شامل پیام زیر است:

ایستگاه ها در 16 مه تعطیل می شوند. ایستگاه هایی که ایجاد کردید از بین خواهند رفت، اما همچنان می توانید با ورود به حساب کاربری خود از Spotify لذت ببرید. لیست های پخش ساخته شده برای شما، به علاوه میلیون ها آهنگ و پادکست را کشف کنید.

 

ترفند Stations این بود که به محض باز کردن برنامه شروع به پخش کرد، و در حالی که کاربران می‌توانستند ایستگاه‌ها/لیست‌های پخش دلخواه خود را جابه‌جا کنند، راهی برای انتخاب آهنگ‌ها یا هنرمندان خاصی وجود نداشت، و بازگشت به یک ایستگاه درست از همان جایی که آن را ترک کرد، شروع می‌شد.

خاموش ایستگاه‌های موجود شامل تعدادی از پیش‌تنظیم‌ها و تعدادی از آنها بود که می‌توانید با انتخاب هنرمندان مورد علاقه‌تان از فهرست ایجاد کنید، و سعی می‌کند در طول زمان تجربه را برای شما شخصی‌سازی کند.

 

در بیانیه‌ای که به TechCrunch داده شده، Spotify درباره پروژه‌های مختلف خود گفت:

«برخی از این آزمایش‌ها در نهایت راه را برای تجربه کاربری گسترده‌تر ما هموار می‌کنند و برخی دیگر فقط به عنوان یک یادگیری مهم عمل می‌کنند. Spotify Stations Beta یکی از آن تست‌ها بود. ما ویژگی فعلی را غیرفعال خواهیم کرد، اما کاربران می توانند به راحتی ایستگاه های مورد علاقه خود را منتقل کنند و از تجربه رادیویی مشابه مستقیماً در برنامه Spotify لذت ببرند.

اگر به ویژگی ایستگاه‌ها اختصاص داده‌اید، ممکن است تجربه بهبود یافته Spotify Radio را در برنامه اصلی مشاهده کنید، که اکنون می‌تواند شامل ایستگاه‌های رادیویی شخصی‌شده و همچنین اخبار و لیست پخش موسیقی برای رانندگان باشد. همانطور که TechCrunch اشاره می کند، Spotify ماه گذشته تغییر نام تجاری خود را برای پلتفرم صوتی زنده خود از Greenroom به Spotify Live اعلام کرد و ویژگی های آن را در برنامه اصلی گنجانده و یک برنامه مستقل را نیز در دسترس قرار می دهد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه