تلگرام Premium در آخرین نسخه بتا iOS مشاهده شد

تلگرام Premium در آخرین نسخه بتا iOS مشاهده شد

تلگرام Premium در آخرین نسخه بتا iOS مشاهده شد

تلگرام اخیراً نسخه 8.7.2 بتای خود را برای iOS منتشر کرده است که شامل طیف جدیدی از ایموجی ها و استیکرهای واکنشی است که توسط کانال بتا تلگرام مشاهده شده است.

 

گفته می‌شود این استیکرها و ایموجی‌های جدید ویژگی‌های ممتازی هستند که فقط برای کاربران Premium تلگرام در دسترس هستند. طبق گزارش‌ها، همه کاربران هنگام مشاهده این واکنش‌ها یا استیکرها در برنامه پیام‌رسانی فوری، پیامی دریافت می‌کنند که از آنها می‌پرسد آیا می‌خواهند در طرح اشتراک Premium تلگرام ثبت‌نام کنند. به نظر می رسد که تلگرام با افزودن یک طرح پریمیوم که گفته می شود برای شروع استیکرها و واکنش های ویژه ای را ارائه می دهد، به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد از پلتفرم خود است.

 

تلگرام اطلاعات زیادی در مورد قیمت و در دسترس بودن دقیق آن به اشتراک نگذاشته است، اما همانطور که گفته شد، اشتراک به کاربران امکان دسترسی به استیکرهای ممتاز و ایموجی های واکنش انحصاری را می دهد. این سرویس در حال حاضر در برنامه بتا iOS مشاهده شده است.

 

هیچ نکته ای در مورد زمان و اینکه آیا این ویژگی در اندروید در دسترس خواهد بود وجود ندارد. طبق یافته‌های کانال بتا تلگرام، استیکرهای پریمیوم برای کاربران رایگان در مکالمات روی پلتفرم قابل مشاهده نخواهند بود. در عوض، بنری را مشاهده می‌کنند که به آن‌ها می‌گوید «با عضویت در Telegram Premium قفل واکنش‌های اضافی را باز کنند».

 

در همین حال، ما انتظار داریم که از این شرکت در مورد آخرین قیمت باز کردن قفل اشتراک و مزایای دیگری که ارائه می دهد بیشتر بشنویم زیرا همانطور که قبلاً ذکر شد تلگرام هنوز جزئیات برنامه را به طور کامل ارائه نکرده است.

 

علاوه بر این، تلگرام اخیراً چند ویژگی دیگر را در دومین آپدیت بهار امسال راه اندازی کرده است، از جمله آهنگ های اعلان سفارشی، تنظیم مدت زمان سفارشی برای قطع کردن چت ها یا حذف خودکار پیام ها، و ارسال بهبود یافته که پاسخ ها را حفظ می کند. از طریق این ویژگی ها، همه کاربران می توانند انیمیشن های جدید و همچنین ایموجی های متحرک را ارسال و دریافت کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم، قابلیت ربات‌ها است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا تجربیاتی شبیه به وب‌سایت را از طریق برنامه پیام‌رسانی فوری ارائه دهند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه