تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space در ژانویه مشخص می شود

تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space در ژانویه مشخص می شود

تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space در ژانویه مشخص می شود

در روزی مملو از اخبار مربوط به تعویق‌های ناامیدکننده، اما نه کاملاً غیرمنتظره، به نظر می‌رسد که بازسازی Dead Space به خوبی در راه است تا توسعه‌دهندگان به تاریخ انتشار متعهد شوند.

 

امروز، در جریان زنده توسعه دهندگان، تیم استودیوی Motive EA اعلام کرد که بازسازی فیلم فوق‌العاده ترسناک سال 2008 در تاریخ 27 ژانویه عرضه می‌شود و در عین حال کارهای انجام شده برای دادن رنگ خونین به بازی را نیز به نمایش می‌گذارند.

 

اگرچه پخش زنده با مشکلات فنی متعددی مواجه بود، اما در درجه اول بر روی هنر بازسازی Dead Space متمرکز بود. تیم توسعه‌دهنده سه ستون را مشخص کرده است که ظاهر و احساس وحشتناک منحصر به فرد بازی را تشکیل می‌دهند.

 

داستان سرایی ترسناک. بدیهی است که Dead Space در فضا اتفاق می افتد، اما علمی تخیلی در صندلی راننده بصری نیست، همه چیزهای ترسناک است. توسعه دهندگان تاکید کردند که هدف آنها این است که مطمئن شوند بازیکنان از آنچه در مقابل آنها قرار دارد می ترسند. دنیای زندگی شده هر شی، از کاترهای پلاسما گرفته تا مخازن سلامت، داستانی را روایت می کند و معنایی دارد.

تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space در ژانویه مشخص می شود

پخش زنده به فرآیند فنی بازسازی یک سطح فضای مرده از ابتدا وارد شد. عکس‌های قبل و بعد از آیتم‌ها، به‌روزرسانی‌های لباس فضایی نمادین آیزاک و کلیپ‌های کوتاهی از قدم زدن آیزاک در سطوح به‌روزرسانی‌شده وجود داشت. در پایان پخش زنده، تیم تمام ارکان بصری و مفاهیم برجسته شده قبلی را در یک دمو کوتاه درون بازی گرد هم آورد.

 

این سومین ارائه در مورد توسعه بازسازی Dead Space است. چند ماه پیش، EA Motive پخش زنده مشابهی را با محوریت صدای بازی برگزار کرد و قبل از آن، طرفداران در اولین نگاه به بازسازی بازی از آن استقبال کردند. با تعیین تاریخ انتشار برای 27 ژانویه، EA همچنین اعلام کرد که طرفداران این بازی را در اواخر سال جاری و همزمان با فصل ترسناک، رونمایی کامل خواهند داشت.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه