توئیچ رسانه های دولتی روسیه را ممنوع کرد

توئیچ رسانه های دولتی روسیه را ممنوع کرد

توئیچ رسانه های دولتی روسیه را ممنوع کرد

توییچ آمازون کاربرانی را که دائماً اطلاعات نادرست مضر را در سایت پخش زنده ویدیو منتشر می کنند ممنوع می کند، در اقدامی که رسانه های دولتی روسیه را از این پلتفرم مسدود می کند.

 

توییچ که در بین گیمرهای ویدیویی محبوب است، گفت این قانون، کاربرانی را که حضور آنلاین آنها به انتشار اطلاعات نادرست به‌طور گسترده با خطرات آشکار آسیب در دنیای واقعی، مانند توطئه‌هایی که خشونت را ترویج می‌کنند، اختصاص می‌دهد، منع می‌کند.

یکی از سخنگویان توییچ گفت قانون جدید رسانه های دولتی روسیه را از حضور در سایت منع می کند زیرا این رسانه ها به طور مداوم اطلاعات نادرست را به دور از سرویس آن منتشر می کردند.

 

این سخنگو گفت که رسانه های متعلق به روسیه در این پلتفرم برجسته نیستند، اما در حال حذف یک کانال با حداقل فعالیت است که معتقد است با شبکه خبری دولتی روسیه RT ارتباط دارد.

RT پیش از این روز پنجشنبه اعلام کرد که به سایت ویدیویی رامبل، که در میان محافظه‌کاران آمریکایی محبوب است، می‌پیوندد، در اقدامی که به دنبال محدودیت‌های پلتفرم‌های آنلاین بزرگ از جمله فیس‌بوک و توییتر در این خروجی ایجاد می‌شود.

اتحادیه اروپا در بحبوحه حمله روسیه به اوکراین، شبکه های آر تی و اسپوتنیک را تحریم کرده است. مسکو می گوید اقداماتش در اوکراین یک «عملیات ویژه» است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه