توییتر امکان ویرایش را برای کاربران آبی توییتر در دسترس باشد

توییتر امکان ویرایش را برای کاربران آبی توییتر در دسترس باشد

توییتر امکان ویرایش را برای کاربران آبی توییتر در دسترس باشد

توییتر روی روشی کار می کند که کاربران بتوانند توییت های خود را در پلت فرم میکروبلاگینگ ویرایش کنند.

 

این ویژگی برای اولین بار در رابط وب توییتر مشاهده شده است و می تواند در آینده به اپلیکیشن های اندروید و iOS راه پیدا کند. قابلیت ویرایش توییت‌ها پس از ارسال، چندین سال است که توسط کاربران درخواست شده است. توییتر قبلا تأیید کرده است که این سرویس در حال حاضر روی دکمه ویرایش کار می کند، که در ماه های آینده راه خود را به کاربران آبی توییتر باز خواهد کرد.

 

دکمه ویرایش توییتر برای اولین بار توسط توسعه دهنده الساندرو پالوزی روی رابط وب مشاهده شد که اسکرین شات هایی از این ویژگی را در توییتر به اشتراک گذاشت. یک گزینه ویرایش توییت نشان داده می شود که در منوی سه نقطه ای پس از ارسال توییت، در زیر گزینه مشاهده تجزیه و تحلیل توییت قرار دارد. با توجه به اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Paluzzi، با کلیک بر روی دکمه، پنجره آهنگساز با قابلیت ویرایش توییت (یا بازنویسی آن)، با یک دکمه آبی آبی رنگ به‌روزرسانی که جایگزین دکمه معمول توییت می‌شود، ظاهر می‌شود.

 

در حالی که این اولین نمونه از مشاهده دکمه ویرایش جدید است، این احتمال وجود دارد که این ویژگی در حین توسعه تکامل یافته و تغییر کند. در حال حاضر مشخص نیست که چه بازه زمانی برای ویرایش یک توییت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

این سرویس ابتدا در تاریخ 1 آوریل در مورد دکمه ویرایش توییت کرد و اعلام کرد که روی این ویژگی کار می کند. در اوایل این ماه، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، که اخیراً پیشنهادی 43 میلیارد دلاری برای خرید این شرکت ارائه کرده بود، نظرسنجی را در توییتر منتشر کرد و از آن پرسید که آیا توییتر باید دکمه ویرایش را دریافت کند.

 

ماسک این نظرسنجی را مدت کوتاهی پس از افشای 9.2 درصد سهام شرکت توییت کرده بود و پاراگ آگاروال، مدیرعامل توییتر نظرسنجی ماسک را بازتوییت کرد و اظهار داشت که عواقب این نظرسنجی مهم خواهد بود. او گفته بود: «لطفا با دقت رأی دهید. در تحولات اخیر، ماسک تلاش 43 میلیارد دلاری برای تصاحب خصمانه توییتر را آغاز کرده است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه