توییتر در حال بررسی اجازه دادن به دو حساب کاربری برای نوشتن یک توییت است

توییتر در حال بررسی اجازه دادن به دو حساب کاربری برای نوشتن یک توییت است

توییتر در حال بررسی اجازه دادن به دو حساب کاربری برای نوشتن یک توییت است

TechCrunch گزارش می دهد که توییتر تأیید کرده است که در حال “کاوش” ویژگی جدیدی است که به دو حساب اجازه می دهد تا یک توییت را با هم نویسند.

 

محقق برنامه، الساندرو پالوزی، حداقل از ماه دسامبر شواهدی از توسعه این ویژگی را ارسال کرده است، اما اخیراً کشف کرده است که به نظر می رسد یک جعبه گفتگوی رسمی از توییتر در مورد نحوه عملکرد این همکاری های توییتی باشد.

 

با توجه به اینکه اینستاگرام رقیب خود از سال 2021 چیزی مشابه ارائه کرده است، یک ویژگی هم‌نویسنده برای توییتر طولانی نخواهد بود. دلایل زیادی وجود دارد که چرا دو حساب ممکن است بخواهند نام خود را به یک پست متصل کنند، از شراکت با برند، اینفلوِنسر. کمپین ها، یا حتی فقط به اشتراک گذاری اعتبار برای یک پست خنده دار.

 

با توجه به اسکرین شات‌های ارسال شده توسط Paluzzi، شما فقط می‌توانید از حساب‌های عمومی که شما را دنبال می‌کنند دعوت کنید تا یک توییت را به اشتراک بگذارند، و آنها باید دعوت شما را بپذیرند. امیدواریم مکانیزمی وجود داشته باشد که از هجوم مکرر حساب‌های محبوب با درخواست‌ها برای نوشتن توییت‌های اسپم جلوگیری کند. پس از انتشار، توییت‌های مشترک با فالوورهای هر دو حساب به اشتراک گذاشته می‌شوند و هر دو آواتار در سمت چپ بالای پست نشان داده می‌شوند.

 

هیچ صحبتی در مورد اینکه توییتر چه زمانی ممکن است توییت های مشترک را منتشر کند یا اینکه حتی از مرحله توسعه خارج می شود وجود ندارد. اما با توجه به اینکه حداقل یکی از رقبای توییتر در حال حاضر چنین ویژگی را ارائه کرده است، به نظر می رسد که توییتر نیز بخواهد از این ویژگی پیروی کند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه