اشتراک واتس اپ Premium در حال آزمایش برای پروفایل های تجاری

اشتراک واتس اپ Premium در حال آزمایش برای پروفایل های تجاری

اشتراک واتس اپ Premium در حال آزمایش برای پروفایل های تجاری

طبق گزارشی، WhatsApp Premium، یک مدل مبتنی بر اشتراک، در حال آزمایش برای WhatsApp Business است. تحت این مدل، حساب‌های تجاری ممکن است مبلغ مشخصی را برای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف بپردازند.

 

بر اساس گزارش‌ها، دارندگان پروفایل تجاری واتس‌ اپ نیز می‌توانند از WhatsApp Premium انصراف دهند و به استفاده از نسخه فعلی ادامه دهند. اولین اشاره به طرح اشتراک در ماه آوریل بود، زمانی که گزارش شد که این ویژگی به مشاغل اجازه می دهد تا حداکثر 10 دستگاه را پس از اشتراک در یک طرح پیوند دهند.

 

این توسعه توسط WABetainfo گزارش شده است و این پلتفرم می گوید که WhatsApp Premium برای اندروید، دسکتاپ و همچنین iOS در حال آزمایش است. پلتفرم می گوید که این ویژگی منحصراً برای حساب های تجاری است و اختیاری است. جزئیات طرح های اشتراک هنوز مشخص نیست، اما انتظار می رود که اشتراک در این ویژگی به پروفایل های WhatsApp Business امکان دریافت ویژگی های اضافی را بدهد.

 

WABetainfo می‌گوید یکی از ویژگی‌هایی که WhatsApp Premium می‌تواند به کاربران ارائه دهد، امکان پیوند دادن و نام‌گذاری حداکثر ۱۰ دستگاه است. معمولاً کاربران می توانند حداکثر چهار دستگاه را هنگام استفاده از چند دستگاه پیوند دهند. علاوه بر این، واتس‌اپ ممکن است به کسب‌وکارها اجازه ایجاد یک پیوند تجاری سفارشی منحصر به فرد را نیز بدهد. لازم به ذکر است که کسب و کارها می توانند از لینک های کوتاه استفاده کنند که به مشتریان امکان می دهد با آنها تماس بگیرند. انتظار می رود یک پیوند سفارشی همان هدفی را داشته باشد که یک پیوند کوتاه داشته باشد، اما یک پیوند سفارشی ممکن است به راحتی به خاطر بسپارد و همچنین نام تجاری ارائه کند.

 

اخیراً گزارش شده است که WhatsApp در حال آزمایش فیلترهای چت – در حال حاضر فقط در واتس اپ بیزینس – برای همه کاربران است و راهی آسان برای یافتن چت های خاص ارائه می دهد. واتس‌ اپ همچنین شروع به شناسایی نام‌های «قانونی» کاربرانی کرده است که ویژگی پرداخت مبتنی بر UPI را در برنامه خود فعال کرده‌اند. واتس اپ همچنین در حال کار بر روی بهبود نمایه های کاربران است که به کاربران امکان می دهد تصویر جلدی را در پروفایل های تجاری واتس اپ خود تنظیم کنند.

منبع : gadgets360