Wordle Creator Knotwords ، یک چالش جدید پازل روزانه اجرا میکند

Wordle Creator Knotwords ، یک چالش جدید پازل روزانه اجرا میکند

Wordle Creator Knotwords ، یک چالش جدید پازل روزانه اجرا میکند

Knotwords، یک بازی پازل مانند جدول کلمات متقاطع بدون فهرست سرنخ، تکامل یافته Wordle با پازل های پیچیده و ساختار آسان است.

 

Wordle، یک چالش پازل پنج کلمه ای که در اکتبر 2021 ایجاد شد، مورد علاقه بسیاری از کسانی است که دوست دارند مغز خود را هر روز آزمایش کنند. این بازی که توسط مهندس نرم‌افزار ولزی جاش واردل توسعه داده شده است، اکنون متعلق به شرکت نیویورک تایمز است که حقوق آن را در ژانویه 2022 به دست گرفت. سه ماه بعد، واردل اکنون Knotwords را پیشنهاد می‌کند، یک چالش معمایی روزمره، که گفته می‌شود رقابت سختی را به Wordle بدهید. در حالی که Wordle منجر به الهام گرفتن برای ایجاد چندین بازی پازل مانند Lewdle، Sweardle، Heardle یا Globle شد، هیچ چیز قبلاً به عنوان Knotwords توجه Wardle را به خود جلب نکرده است.

 

Knotwords توسط Zach Gage و Jack Schlesinger توسعه داده شده است. گیج که قبلاً طراح سیم کارت فضایی در بحران Tharsis بود، هفته گذشته بازی جدید Knotwords را در توییتر معرفی کرد و آن را به عنوان “یک معمای منطقی مینیمال و ظریف – با کلمات” توصیف کرد. توییت او توسط واردل تأیید شد و از Knotwords به عنوان یک «بازی کلمات روزانه فوق العاده زیبا» یاد کرد.

 

نحوه بازی Knotwords

اگر قبلا Wordle بازی کرده اید، ممکن است Knotwords برای شما آسان به نظر برسد. با این حال، به جای تنها یک، این بازی دارای چندین آزمون Wordle است که در قالب جدول کلمات متقاطع مرتب شده اند. پازل به بخش‌هایی تقسیم می‌شود، معمولاً قسمت‌هایی شبیه تتریس، که تعدادی حروف الفبا را ارائه می‌کنند. بازیکن باید این حروف الفبا را در بخش خاص به گونه ای جا دهد که یک کلمه را کاملاً تشکیل دهد. کار به اینجا ختم نمی شود برای تکمیل یک پازل Knotword، باید اطمینان حاصل شود که تمام سطرها و ستون ها در نهایت یک کلمه انگلیسی معتبر را تشکیل می دهند.

 

اگر در این بین گیر کردید، Knotwords یک ویژگی اشاره را ارائه می دهد که تعریفی از هر کلمه ای را که در جایی روی تابلو قرار دارد ارائه می دهد. با این حال، این با یک جریمه سه دقیقه ای همراه است که به تایمر بازی بازیکن اضافه می شود.

 

برای تماشای یک تریلر سریع از قوانین بازی، می توانید کلیپ یوتیوب ارائه شده توسط توسعه دهندگان را در صفحه رسمی بازی مشاهده کنید.

 

محل بازی Knotwords

بازی پازل مانند Wordle و در عین حال پیچیده Knotwords را می توانید در اپ استور و همچنین گوگل پلی استور با 30 پازل به مدت یک ماه دانلود کنید. این بازی همچنین بر روی Steam (Mac/PC) موجود است که می توانید نسخه کامل آن را با قیمت 4.99 دلار در سال یا یک بار خرید 11.99 دلار خریداری کنید. نسخه کامل به شما امکان دسترسی به آرشیوهای قدیمی Knotwords، نکات، آمار شخصی و همچنین تم های رنگی را می دهد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه