یوتیوب در حال تلاش برای بهبودی برخی جزئیات است

یوتیوب در حال تلاش برای بهبودی برخی جزئیات است

یوتیوب در حال تلاش برای بهبودی برخی جزئیات است

اگر امروز وارد YouTube شده‌اید، ممکن است متوجه شده باشید که صفحه اصلی مشکلی ندارد.

 

نوار کناری که به شما امکان می‌دهد به مواردی مانند فید اشتراک‌هایتان، ویدیوهای پرطرفدار، و «کتابخانه» که فهرست و سابقه ویدیوی «تماشا در فرصتی دیگر» را نگه می‌دارد، دسترسی داشته باشید، وجود ندارد.

 

(اگرچه می توانید با کلیک بر روی پیوندهایی که قرار داده ایم به برخی از صفحات دسترسی پیدا کنید). بر اساس گزارش‌های کاربران در توییتر، این مشکلات برای چند ساعت در روز سه‌شنبه سایت را تحت تأثیر قرار داد.

 

برخی از کاربران همچنین از تلاش برای ارسال ویدیو به تلویزیون هوشمند یا تماشای جریان از یک کنسول بازی محروم شدند.

 

منوی حساب، که به شما امکان می‌دهد حساب‌ها را تغییر دهید، تنظیمات را مدیریت کنید و کانال خود را مشاهده کنید، نیز خراب بود. کاربران همچنان می‌توانند ویدیوها را از صفحه اصلی یا جستجوی شما تماشا کنند، اما افرادی که دوست دارند تجربه YouTube خود را با دقت مدیریت کنند یا سازندگانی که وارد حساب درستی نشده‌اند، برای استفاده از سایت مشکل داشتند.

 

یوتیوب هنوز این موضوع را کاملاً روشن نکرده است، اگرچه به نظر می رسد میزان شکایات کاربران کاهش یافته است. حدود ساعت 4:30 عصر به وقت شرقی، این شرکت پستی نوشت و گفت که از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است. حدود ساعت 7:50 عصر به وقت شرقی، این شرکت موضوع را به‌روزرسانی کرد و گفت که مشکلات “همه حل شده‌اند” و کاربران باید بتوانند “وارد سیستم شوند، بین حساب‌ها جابه‌جا شوند و از منوی حساب و نوار پیمایش در همه سرویس‌ها استفاده کنند (YouTube ، YouTubeTV، YouTube Music، YouTube Studio) و دستگاه‌ها.”

 

پست اصلی این شرکت همچنین به مشکلات ارسال محتوا به تلویزیون‌ها یا کنسول‌های بازی، استفاده از ویژگی‌های YouTube Studio و خطاهای «بدون اتصال به اینترنت» در قطع پخش ویدیو اشاره کرد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه